Prague,
09
Říjen
2017
|
08:30
Europe/Amsterdam

CBRE: AW LAB vstupuje na trh střední a východní Evropy, svůj první obchod otevřel v Praze

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, exkluzivně zastupuje značku AW Lab skupiny BAŤA Group při její expanzi na český trh. První prodejna této značky ve střední a východní Evropě byla otevřena 2. října 2017 v Obchodním centru Černý Most v Praze. Další prodejna bude otevřena tento týden v Obchodním centru Chodov v Praze.

AW LAB je významná italská maloobchodní společnost s obuví, zaměřená na sportovní styl, která je součástí skupiny BAŤA Group. Na světové úrovni má síť více než 200 prodejen, a to přímých i formou franchisingu, které se nachází v nejvýznamnějších obchodních zónách největších italských a španělských měst. Aktuálně tato značka vstupuje také na trh střední a východní Evropy. První prodejnu v Praze bude následovat otevření obchodu v OC Chodov a další expanze v Praze i jiných regionech.

Tomáš Beránek, Associate Director, High Street Retail and Tenant Representation společnosti CBRE
AW Lab otevírá své první prodejny nabízející široký sortiment zboží, včetně kolekcí, které neopomíjí moderní ženy, jež jsou pro AW Lab důležitou cílovou skupinou. Jsem potěšen, že díky jejímu přivedení můžeme obohatit tento segment trhu a značku AW Lab zároveň podpořit při expanzi v Praze a dalších regionech.
Tomáš Beránek, Associate Director, High Street Retail and Tenant Representation společnosti CBRE
AW LAB je skutečná laboratoř trendů, kde si můžete vytvořit svůj městský sportovní styl. Nabízí širokou kolekci tenisek nejznámějších mezinárodních sportovních značek a rozsáhlý sortiment exkluzivních modelů, jež byly vyrobeny ve spolupráci s nimi. Nabídku doplňuje kolekce oblečení a doplňků nejvýznamnějších značek sportovního oblečení.
Viktor Šimeček z BAŤA Group

   

O CBRE

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Los Angeles, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2016). S přibližně 75 000 zaměstnanci poskytuje služby majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům prostřednictvím více než 450 poboček po celém světě. Společnost CBRE poskytuje širokou škálu integrovaných služeb, které zahrnují project management; property management; investment management; oceňování nemovitostí; pronájem nemovitostí; průzkumy trhu a strategické poradenství. S téměř 350 zaměstnanci CBRE v České republice spravuje téměř 150 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,2 mil. m2. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti na www.cbre.cz.