Prague,
18
Září
2017
|
10:30
Europe/Amsterdam

CBRE: TOUS rozšiřuje svou síť obchodů v České republice

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, exkluzivně zastupuje španělskou šperkařskou značku TOUS a zajištuje pro společnost rozšíření sítě prodejen v České republice. TOUS v měsíci září a říjnu tohoto roku otevírá dalších pět obchodů v Ostravě, Plzni a Praze.

Zákazníci značky TOUS mohou od září navštívit také nové prodejny v obchodních centrech Nová Karolína Ostrava a Plaza Plzeň. Firma posílila své působení také v pražském regionu, kde bude prodejna TOUS od října nově dostupná i v OC Chodov a OC Nový Smíchov.

Tomáš Beránek, Head of High Street Retail and Tenant Representation společnosti CBRE
TOUS je krásná značka, která obohacuje šperkařský trh v ČR. V CBRE jsme moc rádi, že můžeme TOUS podpořit při lokální expanzi nejen v Praze ale i v dalších městech. CBRE s TOUS spolupracuje také na její expanzi do dalších zemí.
Tomáš Beránek, Head of High Street Retail and Tenant Representation společnosti CBRE

Historie módní, španělské značky TOUS začala již v roce 1920. TOUS nabízí luxusní kabelky, hodinky, parfémy šperky a další stylové doplňky a je ikonická zejména svým symbolem medvídka. Aktuálně má TOUS pod taktovkou více než 500 prodejních míst ve 40 zemích světa. Zákazníky překvapuje a těší svým jedinečným stylem, typickým pro všechny šperky i doplňky. Vizí této značky je nabídnout dostupný luxus, který nadchne svou něžností, zábavnou povahou i mladistvým duchem.

O CBRE

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Los Angeles, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2016). S přibližně 75 000 zaměstnanci poskytuje služby majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům prostřednictvím více než 450 poboček po celém světě. Společnost CBRE poskytuje širokou škálu integrovaných služeb, které zahrnují project management; property management; investment management; oceňování nemovitostí; pronájem nemovitostí; průzkumy trhu a strategické poradenství. S téměř 350 zaměstnanci CBRE v České republice spravuje téměř 150 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,2 mil. m2. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti na www.cbre.cz.