Prague,
14
Září
2017
|
10:25
Europe/Amsterdam

CBRE vyhrálo v tendru správu portfolia budov IMMOFINANZ o velikosti 82 500 m2

Společnost CBRE, světový lídr komerčních realitních služeb, obhájila ve vypsaném tendru společnosti IMMOFINANZ správu kancelářského portfolia. Jmenovitě Prague Office Park I, Prague Office Park II, Aragonit, BB Centrum Gamma a nově také správu moderního administrativního komplexu Brno Business Park, který je svou velikostí téměř 35 000 m2 největším projektem z celého portfolia rakouského investora v ČR. CBRE bude nyní spravovat celkem 82 500 m2 kancelářských ploch společnosti IMMOFINANZ.

Zuzana Klabalová, Director Asset Services Office and Industrial společnosti CBRE
Jsme velmi potěšeni, že se nám podařilo udržet spolupráci s IMMOFINANZ a navíc získat do správy i největší projekt z jejich kancelářského portfolia - Brno Business Park. Protože pro IMMOFINANZ pracujeme více jak tři roky, dovolíme si říci, že známe jejich interní procesy, strategii a priority, což nám umožňuje se v nadcházejících měsících zaměřit zejména na zkvalitňování a optimalizaci služeb v jednotlivých projektech a péči o nájemníky. Věříme, že se nám podaří naplnit očekávání klienta.
Zuzana Klabalová, Director Asset Services Office and Industrial společnosti CBRE
Vypsali jsme tendr na správu kancelářských budov našeho portfolia a jsme rádi, že CBRE potvrdilo svoji pozici a obhájili dosavadní spolupráci v rámci 4 kancelářských budov, které měli ve své správě od roku 2014“, říká: Tomáš Stařík, Country Manager Operations společnosti IMMOFINANZ. A zároveň dodává: Dosavadní dobré zkušenosti se CBRE nás přesvědčily svěřit jim nově do správy také náš brněnský projekt Brno Business Park. Ten se v poslední době těší velkému zájmu nájemců, jejichž pozornost upoutávají především in-house služby, dobré parkovací podmínky a variabilnost velikosti kancelářských pater.
Tomáš Stařík, Country Manager Operations společnosti IMMOFINANZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

​V současnosti společnost CBRE spravuje 1,2 milionů m2 kancelářských, industriálních a retailových budov.

O CBRE

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Los Angeles, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2016). S přibližně 75 000 zaměstnanci poskytuje služby majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům prostřednictvím více než 450 poboček po celém světě. Společnost CBRE poskytuje širokou škálu integrovaných služeb, které zahrnují project management; property management; investment management; oceňování nemovitostí; pronájem nemovitostí; průzkumy trhu a strategické poradenství. S téměř 350 zaměstnanci CBRE v České republice spravuje téměř 150 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,2 mil. m2. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti na www.cbre.cz.

O společnosti IMMOFINANZ

IMMOFINANZ je společnost podnikající v oblasti komerčních nemovitostí, jejíž aktivity se zaměřují na segmenty maloobchodních a kancelářských nemovitostí na sedmi klíčových evropských trzích: Rakousko, Německo, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Polsko. Její primární aktivity zahrnují správu a výstavbu nemovitostí, přičemž značky STOP SHOP (maloobchod), VIVO! (maloobchod) a myhive (kancelářské nemovitosti) představují silný místní prvek a jsou synonymem kvality a excelentních služeb. Portfolio obsahuje více než 240 nemovitostí v přibližné hodnotě 4,1 miliardy eur (bez Ruska). Společnost IMMOFINANZ je kotována na burzách ve Vídni (kde je součástí tzv. leading ATX indexu) a ve Varšavě. Pro více informací prosím navštivte tyto stránky: http://www.immofinanz.com.