Prague,
18
Leden
2018
|
16:30
Europe/Amsterdam

Advanced Supply Chain Group bude mít základnu v České republice

Skupina Advanced Supply Chain Group se sídlem ve Velké Británii v uplynulých letech výrazně rozšířila své podnikatelské aktivity. Začínala jako poskytovatel zpracování textilu a logistických služeb, své podnikání vybudovala na znalostech maloobchodního prodeje a stala se globálním průkopníkem v oblasti komplexních inteligentních řešení dodavatelského řetězce.

V současné době je mezinárodní organizací, jejíž provoz si vyžádal pobočku v Evropě. Advanced Supply Chain Group se začala v Ústeckém regionu poohlížet po areálu, který by se mohl stát základem pro budoucí růst.

S přihlédnutím k unikátním požadavkům podnikání CBRE nabídlo jako řešení Green Square Teplice. V tomto parku si Advanced Supply Chain Group pronajala 2 400 m2 skladů a 200 m2 kancelářských prostor jako základnu pro své podnikání ve střední Evropě.

Jan Hřivnacký, Industrial & Logistics Consultant společnosti CBRE
Advanced Supply Chain Group je partnerem velmi prestižních značek a rozšiřuje své podnikání do střední Evropy. Jsme velmi rádi, že si Advanced Supply Chain Group zvolila CBRE jako svého globálního partnera pro realitní služby.
Jan Hřivnacký, Industrial & Logistics Consultant společnosti CBRE
Nový areál poskytne infrastrukturu pro podporu našich plánů růstu. Díky profesionálním službám CBRE jsme mohli být v průběhu tohoto procesu úplně klidní.
Glen Rogan, finanční ředitel Advanced Supply Chain Group
Díky relokaci společnosti Sambular do naší nové budovy T4, se v budově T1, našeho parku Green Square Teplice, uvolnila jednotka o velikosti cca 2 400 m2, která ideálně vyhovovala společnosti Advanced suppply Chain. Věříme, že tyto prostory budou společnosti Advanced Supply Chain Group velmi dobře sloužit a pomohou jí v úspěšné expanzi na středoevropský trh.
Dušan Kastl, Partner, Project Development společnosti Contera