Prague,
22
Srpen
2017
|
11:07
Europe/Amsterdam

Caledonian School a Tutor sídlí v nových prostorech kancelářského domu CORSO Karlín

CBRE a Svoboda & Williams realizovali dlouhodobý pronájem kancelářských prostor jazykovým školám Caledonian School a Tutor, dceřiným společnostem skupiny EDUA Group. Obě vzdělávací instituce od května letošního roku sídlí v kancelářském komplexu CORSO Karlín, kde si skupina pronajala cca 1 200 m2.

EDUA Group je největší soukromá vzdělávací skupina v České republice a tvoří ji značky Caledonian School, Tutor, Top Vision, Jipka, TEFL in Prague a Know How Klub. Společně se zaměřují na celoživotní vzdělávací proces a rozvoj inovací ve vzdělávání. Významní členové skupiny, jazyková škola Caledonian School, která na lokálním trhu působí již 25 let, a vzdělávací společnosti Tutor a Top Vision se v květnu letošního roku přestěhovaly do nových prostor CORSO Karlín v Křižíkově ulici. Kancelářská budova CORSO Karlín se nachází v lukrativní lokalitě v blízkosti parku Vítkov a metra Křižíkova. Tato administrativní budova je názornou ukázkou zdařilé a inspirativní revitalizace industriálních prostor a je nositelem ocenění “Best of Realty 2001″ a “Stavba roku 2001″. Na transakci se podílela společnost Svoboda & Williams, která zastupovala stranu nájemce, společnost EDUA Group, a CBRE, zastupující pronajímatele CORSO Karlín. Nájemní smlouva na celkovou plochu 1 182 m2, byla uzavřena na 7 let.

Jiří Cacák, Office Consultant společnosti CBRE
V rámci transakce jsme zastupovali majitele budovy CORSO Karlín, která nabídla klientovi nejlepší řešení v oblasti Karlína. Prostory budou sloužit jako zázemí pro obě školy a učebny. CBRE je zároveň správcem objektu a zajišťovalo také veškeré stavební úpravy nových kanceláří a prostor na míru potřeb těchto společností.
Jiří Cacák, Office Consultant společnosti CBRE

Richard Valenta, Chief Marketing Officer společnosti EDUA Group dodává:

Oceňujeme profesionální přístup obou realitních společností při hledání našeho nového sídla. Jsme velmi rádi, že jsme si zvolili budovu CORSO v srdci Karlína. CORSO splňuje veškeré naše požadavky a umožňuje nám pokračovat v rozvoji inovací a vzdělávacích aktivit pro soukromé společnosti, instituce veřejné správy a širokou veřejnost.“

Zuzana Virbová ze společnosti Svoboda & Williams k transakci dodává:

Naším cílem bylo nabídnout klientovi vhodné řešení v souladu s jeho požadavkem sjednotit aktivity společností do jedné budovy. Na základě analýzy nabídky a potřeb klienta byla jako nejvhodnější vybrána budova CORSO Karlín, mimo jiné díky svému umístění ve snadno dostupné lokalitě a širokým možnostem úprav prostor na míru.“