Praha,
10
Prosinec
2013
|
00:00
Europe/Amsterdam

CBRE Česká republika se zapojila do projektu MOVEMBER

Stejně jako loňský rok se CBRE Česká republika i letos zapojila do benefiční akce MOVEMBER, která zvyšuje povědomí o zdraví mužů.

CBRE Movember

Měsíc listopad byl opravdu speciální, protože naši kolegové se proměnili v MO-bratry a MO-sestry. Aby se z našich kolegů stali opravdoví MO-bratři, museli začít 1. listopadu hladce oholeni. Následně si celý měsíc pěstovali svůj knírek a tím zvyšovali povědomí o zdraví mužů. Ostatní kolegové je mohli následovat a pomocí finančních příspěvků hodnotit jejich snahu. Peníze vybrané během projektu MOVEMBER putují na výzkum rakoviny mužů. Na konci měsíce pak oslavili společné úspěchy na velké gala party!

Do akce MOVEMBER se mohly zapojit i ženy a stát se tak MO-sestrami! MO-sestra je žena, které se líbí knírky a šíří dál ideje projektu MOVEMBER a povědomí o mužském zdraví.

Celou akci si můžete zrekapitulovat na naší stránce CBRE Česká republika:
http://cz.movember.com/en/mospace/team/1235233/?id=1235233

Na konci akce MOVEMBER se na našem účtu nashromáždilo 3.000 CZK! Děkujeme moc všem, kteří se zapojili do tohoto projektu! Všichni jsme si knírkový měsíc náramně užili a doufáme, že se naše řady MO-kolegů do příštího roku ještě rozrostou!