Praha,
09
Září
2015
|
14:10
Europe/Amsterdam

CBRE Česká republika získala ocenění Euromoney za Best Overall Agency, Best Valuation a Best Research

CBRE Group byla také po čtvrté za sebou oceněna jako Top Global Real Estate Advisor

Shrnutí

CBRE Česká republika byla oceněna Euromoney Real Estate Awards pro rok 2015 v kategoriích Best Overall Agency, Best Valuation a Best Research. CBRE Group také získala ocenění za Top Global Real Estate Advisory Firm. CBRE toto ocenění získává již po čtvrté v řadě. Euromoney se uděluje již 11 let, z toho CBRE byla oceněna Top Award již osmkrát. 

Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE
Jsme velmi poctěni, že CBRE byla opět uznána našimi klienty a obchodními lídry jako přední poradenská agentura v oblasti Real Estate v České republice. Mé upřímné poděkování patří všem našim zaměstnancům, kteří za sebou nechávají obrovský kus práce a klientům poskytují nejlepší profesionální služby napříč všemi realitními sektory a to jak na místní tak celosvětové úrovni.
Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE

CBRE Česká republika byla oceněná již po třetí za sebou jako Best Overall Advisor, po deváté za posledních deset let jako Consultant and Best Valuation Company a podruhé získala ocenění Best Real Estate Advisor for Research.

Celosvětově byla CBRE oceněna jako lídr trhu mezi poradenskými společnostmi v Real Estate v západní Evropě, Severní Americe, Latinské Americe, v Africe a v dalších 20 ti zemích.

Euromoney, přední mezinárodní finanční magazín, každoročně mapuje názory realitních poradců, developerů, investičních a bankovních manažerů po celém světě, aby zvolili nejlepší poskytovatele služeb v oblasti nemovitostí. Letošního průzkumu se zúčastnili odborníci z více než 160 zemí.