Prague,
24
Březen
2017
|
14:00
Europe/Amsterdam

CBRE jmenována v roce 2017 jednou z nejetičtějších společností světa

CBRE získala od institutu Ethisphere, který je globálním lídrem v definování a prosazování standardů etiky v podnikání, ocenění 2017 World's Most Ethical Company (R) (jedna z nejetičtějších společností světa v roce 2017). Toto uznání CBRE dostalo již čtvrtý rok v řadě.

Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE
 „Klíčovými pilíři strategie CBRE jsou naše hodnoty a kultura.  Jsme hrdí na to, že nám klienti důvěřují. Naši lidé jsou silně orientovaní při dosahování skvělých výsledků pro naše klienty a zároveň postupují podle všech etických zásad.“
Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE

Ethisphere oceňuje společnosti, které ovlivňují a podněcují pozitivní změnu, zvažují dopad svého jednání na zaměstnance, investory, zákazníky a ostatní klíčové účastníky obchodu, a své hodnoty a kulturu reflektují při svém každodenním rozhodování. Společnosti jsou hodnoceny v pěti klíčových kategoriích: program etiky a dodržování předpisů, občanská a společenská odpovědnost, kultura etiky, správa a vedení společnosti, inovace a pověst společnosti.

„Za posledních jedenáct let jsme se setkávali s posuny ve společenských očekáváních, neustálými změnami zákonů a předpisů a geopolitického klimatu.  Zároveň jsme viděli, jak společnosti oceněné cenou World’s Most Ethical (nejetičtější společnost světa) na tyto výzvy reagují. Investují do místních komunit po celém světě, přijímají strategie diverzity a inkluze a zaměřují se na dlouhodobost jako udržitelnou obchodní výhodu. Gratulujeme všem v CBRE k ocenění jako jedné z nejetičtějších společností světa, kterého se vám dostalo."
Timothy Erblich, Chief Executive Officer institutu Ethisphere