Praha,
20
Září
2016
|
11:52
Europe/Amsterdam

CBRE Group získala již po páté v řadě ocenění Euromoney TOP GLOBAL REAL ESTATE ADVISOR

V České republice CBRE získalo prvenství oddělení Research & Consulting

Shrnutí

CBRE Group byla již po páté v řadě na Euromoney Real Estate Awards jmenována top globální realitní poradenskou společností. V České republice bylo CBRE jmenováno vedoucí poradenskou společnosti v kategorii Research a to již po čtvrté v řadě.

Oddělení Research & Constulting společnosti CBRE připravuje nejen pro své klienty, ale jak pro český tak i mezinárodní trh studie z investiční, industriální, retailové a kancelářské oblasti realitního segmentu. Studie pomáhají analyzovat aktuální situaci a předvídat budoucí trendy realitního trhu. Všechny studie CBRE jsou k dispozici zde.

Klára Bejblová, Head of Research & Consulting společnosti CBRE
Jsem velmi potěšena, že oddělení Research & Consulting získalo ocenění Euromoney za Českou republiku. Vydáváme nejen pravidelné reporty shrnující aktuální situaci na realitním trhu a speciální reporty, ve kterých se zabýváme nejnovějšími trendy, ale především jsme dlouhodobě schopni našim klientům připravit na míru analýzy, které jsou přidanou hodnotou při rozhodnutích pro jejich obchodní transakce.
Klára Bejblová, Head of Research & Consulting společnosti CBRE

Euromoney, jakožto přední mezinárodní finanční publikace, každoročně mapuje názory realitních poradců, developerů, investičních manažerů, firemních koncových uživatelů a bank po celém světě a určuje nejlepší poskytovatele služeb v oblasti nemovitostí. Letošního průzkumu se zúčastnili profesionálové z více než 160 zemí.