Prague,
19
Říjen
2017
|
17:01
Europe/Amsterdam

MyWalit otevírá svůj první concept store v Praze Na Příkopě

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala společnosti MyWalit pronájem lukrativní obchodní plochy v Praze v ulici Na Příkopě. Nová prodejna italské značky kvalitních, ručně šitých peněženek, tašek, kabelek a módních doplňků měla grand opening 18. října 2017.

Po prodejním stánku MyWalit v obchodním centru Palladium Praha a v nákupní galerii Myslbek se jedná o první značkový obchod v České republice. Adresa Na Příkopě 13, kde se nová prodejna MyWalit nachází, patří mezi „hight street“ obchodní destinace v Praze, která je hojně navštěvována českými zákazníky i turisty.

Tomáš Krejcar, High Street Retail Consultant společnosti CBRE
Umístění prodejny MyWalit v této destinaci považujeme za velký úspěch, neboť výběr obchodních prostor je zde velmi omezen. Jedná se o výsledek společné práce a věříme, že jsme tak splnili očekávání klienta. Značka MyWalit díky své kvalitě plně zapadá mezi značky v dané lokalitě. Jsme si jistí, že o značce určitě ještě uslyšíme.
Tomáš Krejcar, High Street Retail Consultant společnosti CBRE
Jsme potěšeni, že přinášíme našim klientům oživení v podobě barevných kvalitních ručně vyráběných kožených produktů MyWalit. Otevření obchodu v ulici Na Příkopě je důležitým milníkem v expanzi této značky jak v České republice, tak i v dalších regionech.“
Teodora Davchevska ze společnosti MyWalit

MyWalit je italskou, designovou značkou, která nabízí originální a velmi kvalitně ručně šité peněženky, tašky, kabelky a jiné módní doplňky. Při zpracování je kladen důraz také na materiál a používá se velmi jemná kůže Nappa. Společnost působí na světovém trhu již od roku 2005 a v současné době vyrábí hravé, barevné a originální kolekce pro dámy i pány.