Prague,
23
Srpen
2017
|
10:04
Europe/Amsterdam

CBRE: Pandora otevřela svůj první obchod v Libereckém kraji v obchodním centru NISA

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem prostor pro značku Pandora v obchodním centru NISA v Liberci.

Aleš Nečas, Senior Retail Leasing Consultant ve společnosti CBRE
Jsme rádi, že v OC NISA Liberec v pátek 18. srpna slavnostně otevřela svou novou prodejnu PANDORA. Jedná se o první a jediný „concept store“ v Liberci a celém regionu. Jsme přesvědčeni, že spojení výjimečně úspěšné značky PANDORA s NISOU, vedoucím obchodním centrem v regionu, bude skvěle fungovat.
Aleš Nečas, Senior Retail Leasing Consultant ve společnosti CBRE

 

OC NISA Liberec je největší a nejvýznamnější regionální obchodní centrum v severních Čechách. OC NISA se nachází v jižní části města Liberce, s velmi dobrou dostupností a viditelností z rychlostní silnice 35, která navazuje na dálnici D10 spojující Prahu s Mladou Boleslaví. První etapa OC NISA otevřela v roce 1999 a v roce 2008 bylo OC rozšířeno na stávající pronajímatelnou plochu o cca 50.000 m². OC NISA nabízí na 3 podlažích více než 150 obchodních jednotek. Součástí OC NISA jsou hypermarket Albert a multikino Cinestar (s 8 sály). OC NISA nabízí zhruba 1 800 parkovacích míst, z toho cca 1 200 krytých.

Pandora, která je světově proslulá pro své vysoce kvalitní, ručně dokončované šperky nabízené za přijatelné ceny, se věnuje navrhování, výrobě a prodeji moderních šperků z vysoce kvalitních materiálů. Unikátní a propracované šperky značky PANDORA, kombinující tradiční řemeslo s moderní technologií, se prodávají ve více než 100 zemích na šesti kontinentech na přibližně 7 700 prodejních místech, včetně zhruba 2 200 tzv. koncepčních obchodů. Společnost PANDORA, která byla založena v roce 1982 v Kodani v Dánsku, zaměstnává po celém světě více než 22 300 zaměstnanců. Na český trh vstoupila PANDORA v roce 2011.