Praha,
19
Srpen
2015
|
09:59
Europe/Amsterdam

CBRE rozšiřuje industriální tým a služby klientům, otevírá jako první pobočku na Moravě

Sebastian Kovačič je novou posilou industriálního týmu CBRE na Moravě

Shrnutí

CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, posiluje svoji pozici na industriálním trhu a expanduje na Moravu, kde otevírá svoji pobočku. Region Moravy bude mít na starosti nová posila CBRE Sebastian Kovačič.

Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE
CBRE se rozhodlo rozšířit své služby Industrial Agency, aby více vyhovělo požadavkům klientů a mohlo jim nabídnout kompletní servis a preciznější znalost trhu v rámci Moravy. Jsme vůbec první na trhu, kdo otevírá pobočku na industriálním trhu na Moravě.
Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE

Ing. Sebastian Kovačič přichází do CBRE na pozici Industrial Real Estate Consultant
s bohatými zkušenostmi šéfa regionálních poboček, například společnosti SKANSKA či KLIMAKOM. Kromě vedení poboček či řízení externího obchodu měl na starost také vedení marketingových a obchodních aktivit a zodpovědnost za klíčové zákazníky. Sebastian Kovačič je absolventem Stavební fakulty Slovenské technické univerzity v oboru Technické zařízení budov a zajímavé poznatky v oboru získal rovněž na studijním pobytu Dánské technické univerzity. Ve svém volném čase se věnuje speleologii a běhání.

Michal Bezděka,  Head of Industrial Agency společnosti CBRE
Oblast jižní Moravy je velmi specifická a lokální pokrytí a perfektní znalost tamního trhu je pro naše zákazníky klíčová. Sebastian Kovačič má výborné technické zázemí a řadu zkušeností. Ve spolupráci s naším oddělením Building Consultancy tak nabídneme našim klientům z moravského regionu či se zájmem o tento region prvotřídní služby.
Michal Bezděka, Head of Industrial Agency společnosti CBRE