Praha,
16
Duben
2015
|
00:00
Europe/Amsterdam

CBRE SLAVÍ HATTRICK V SOUTĚŽI CEEQA

Ocenění v kategoriích Office Agent, Investment Agent a Property Management

CBRE získala tři ocenění v soutěži Central & Eastern European Real Estate Quality Awards (CEEQA) v kategoriích Office Agent, Investment Agent a Property Management roku.

Tato ocenění, která uděluje porota složená ze 40 odborníků, jsou odměnou za rozvoj a úspěchy dosažené v 18 zemích Evropy.

 

 

 

Daniel Bienias, Marcus Berger, Joern Elkjaer-Holm, Mike Atwell, Colin Waddell

Andreas Ridder, Chairman, Central & Eastern Europe, říká: „Z těchto prestižních ocenění máme obrovskou radost. V uplynulých letech jsme výrazně pracovali a vložili značné investice do rozvoje a růstu všech našich služeb v 16 zemích střední a východní Evropy. Více než 1 300 realitních odborníků, kteří pracují pro společnost CBRE v celém regionu, zajišťuje, že naši klienti dostanou kvalitní specializované služby, které od CBRE očekávají.”

V roce 2014 oddělení Capital Markets CBRE střední a východní Evropy zažila obzvláště silný rok díky 32 transakcím a uzavřením čtyř z pěti velkých obchodů v Polsku. Tým Asset Services spravuje více než 2,5 milionu metrů čtverečních plochy v 16 zemích prostřednictvím 415 kvalifikovaných pracovníků lokálních týmů. Tým Office Agency, který má 80 zaměstnanců, realizoval v roce 2014 pronájmy více než 630 000 metrů čtverečních.