Prague,
14
Červen
2017
|
12:33
Europe/Amsterdam

CBRE: Taťjana Kukulová nastoupila na pozici Associate Director – Senior Retail Leasing Manager

CBRE tak posiluje tým Retail Agency, konkrétně pronájem prostor pro Obchodní centrum Letňany

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, posiluje tým Retail Agency. Na pozici Associate Director - Senior Retail Leasing Manager nastoupila Taťjana Kukulová, jejíž hlavní zodpovědností bude právě pronájem prostor v OC Letňany.

Taťjána má bohaté zkušenosti z oblasti pronájmu jak developerských projektů, tak pronájmu a správy již fungujících obchodních center, například Nový Smíchov, Centrum Černý Most a Centrum Chodov, Danubia Bratislava a Fórum Poprad, které bylo jejím dosavadně největším developerským projektem. V oblasti real estate se pohybuje již více než 10 let. Taťjana je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a plynně hovoří ruským a anglickým jazykem. Ve volném čase se věnuje běhání a józe.

 
Veronika Tebichová, Head of Shopping Centre Leasing společnosti CBRE
Jsme potěšeni, že Taťjana obohatí svými zkušenostmi s prémiovými obchodními centry senioritu našeho týmu. Proto je vítaným krokem, že bude její spolupráce spojena s tak významným projektem jako je OC Letňany.
Veronika Tebichová, Head of Shopping Centre Leasing společnosti CBRE

Oddělení Retail Agency společnosti CBRE nabízí odborné poradenství nejen pronajímatelům,ale i nájemcům a vlastníkům nemovitostí v centrech měst a zajišťuje jim nájemce maloobchodních prostor. Díky mezinárodnímu zázemí a silnému know-how disponuje hlubokou znalostí podmínek současného trhu i očekávaných trendů.