Praha,
24
Únor
2016
|
16:24
Europe/Amsterdam

CBRE uvedena na letošním seznamu Top 100 Global Outsourcing po desáté v řadě

Shrnutí

Společnost CBRE byla uvedena na seznamu The 2016 Global Outsourcing 100, který každoročně sestavuje International Association of Outsourcing Professionals® (IAOP®). Tento úspěch znamená, že se CBRE po desáté v řadě umístila mezi světovou špičkou společností z různých odvětví, které zprostředkovávají služby externích lidských zdrojů.

The 2016 Global Outsourcing 100 a The World's Best Outsourcing Advisors je ocenění pro nejlepší poskytovatele outsourcingových a poradenských služeb na světě. Výběr se provádí na základě přísné metodiky, která zahrnuje nezávislý přezkum nezávislou komisí IAOP z řad zákazníků, kteří mají zkušenosti s výběrem poskytovatelů externích lidských zdrojů a poradců pro své organizace.

Společnost CBRE nabízí bezkonkurenční portfolio služeb nájemcům včetně poradenství a řešení transakcí, správy podnikových objektů, konzultačních služeb, řízení projektů, správy nemovitostí, stavební činnosti, řešení pro kapitálové trhy a další.

Volba správných partnerů je dnes důležitější než kdy předtím. Společnosti, které využívají externí lidské zdroje, nejen v tradičním slova smyslu, ale rovněž prostřednictvím širokého spektra stále se měnících obchodních modelů spolupráce, posuzují své poskytovatele velice pečlivě,“ řekla Debi Hamillová, generální ředitelka IAOP. „GO 100 je definitivním návodem, který pomáhá společnostem s průzkumem a srovnáním poskytovatelů služeb, s nimiž zvažují navázat spolupráci.“