Prague,
05
Září
2019
|
23:32
Europe/Amsterdam

CBRE v rámci charitativního závodu dračích lodí vybrala 230 000 Kč

Společnost CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, uspořádala 3. září 2019 pro své klienty charitativní závod dračích lodí, jehož se zúčastnilo 12 týmů. CBRE tak získala pro humanitární organizaci Plan International a pro místní nadaci Dobrý anděl finanční prostředky v celkové výši 230 000 Kč.

Byl to již čtvrtý ročník závodu dračích lodí, který uspořádala CBRE pro svoje kolegy a klienty za podpory 12 jedenáctičlenných týmů z významných společností působících na českém trhu. Charitativní akce se zúčastnily společnosti CBRE, Mint Investments, KPMG, Panattoni Europe, Dentons, Floweast, P3 Logistic Parks, Kinstellar, Arcona Capital, Skanska, Penta Investments a RSJ.

Z registračních poplatků do závodu vybrala CBRE celkem 230 000 Kč. Polovina této částky bude věnována nadaci Dobrý anděl, jejíž cílem je zajistit rodinám, v nichž některý člen onemocněl vážnou nemocí, pravidelnou měsíční finanční podporu ve výši několik tisíc Kč. Zbývající částku 115 000 Kč získá charitativní organizace Plan International.

Clare Sheils, Head of Industrial společnosti CBRE
„CBRE se rozhodla, že letos finančními prostředky podpoří Plan International’s Children’s Emergency Fund (dětský pohotovostní fond). Tento fond umožňuje Plan International reagovat na mimořádné události co nejrychleji, získat neodkladnou podporu dětem a jejich rodinám, pokud jsou jejich životy ohroženy přírodními katastrofami, konflikty nebo hladem. V České republice podporujeme nadaci Dobry Anděl, která se věnuje rodinám v obtížné situaci, a je nám ctí, že jim můžeme pomoci. Jsme velmi potěšeni, že čtvrtý ročník závodu dračích lodí měl obrovský úspěch a tímto děkujeme našim kolegům a obchodním partnerům.“
Clare Sheils, Head of Industrial společnosti CBRE

Emergency Fund rychle reaguje v případě nouze u dětí včetně jejich rodin, když jsou jejich životy ohroženy přírodními katastrofami, konflikty nebo hladem.

Nadace Dobrý anděl pomáhá rodinám, které se v důsledku nemoci dostanou do finanční tísně. Charitativním cílem je podporovat rodiny, v nichž některý člen onemocněl vážnou nemocí, a zvýšit měsíční příjem rodin s dětmi, které se z důvodu vážné nemoci dostaly do finanční tísně, v průměru o 20 %.