Praha,
18
Říjen
2016
|
10:08
Europe/Amsterdam

CBRE vydala Investment Guide pro oblast EMEA

Shrnutí

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, dnes vydala svůj zcela první EMEA Investment Guide, který poskytuje přehled o trhu komerčních nemovitostí v 36 zemích světa. Report byl vydán na CBRE Global Investment Briefing, v rámci EXPO REAL 2016. Investment Guide můžete stáhnout zde.

Zpráva, která se zabývá 36 trhy v Evropě, na Středním východě a v Africe, je benchmarkovým dokumentem, popisujícím základy ekonomiky a real estate trhu v různých zemích napříč celým regionem. Zpráva zdůrazňuje klíčové silné stránky národního trhu každé země, stejně jako prominentní skupiny investorů, nejžádanější majetek a podrobný přehled o pozemkových, daňových a právních povinnostech, vyžadovaných v jednotlivých zemích.

Komplexní příručka je první svého druhu a realitním investorům bude poskytovat kritické informace, které potřebují při zvažování majetkových akvizic v celém regionu. Podle průvodce jsou nejčastější investice do kanceláří, které se stávají nejoblíbenější volbou mezi investory ve 21 zemích z 36. Další populární aktiva zahrnují nákupní centra, rezidence, hotely a nemovitosti pro lehký průmysl nebo sklady.