Prague,
14
Září
2017
|
10:25
Europe/Amsterdam

CBRE vyhrálo v tendru správu portfolia budov IMMOFINANZ o velikosti 82 500 m2

Společnost CBRE, světový lídr komerčních realitních služeb, obhájila ve vypsaném tendru společnosti IMMOFINANZ správu kancelářského portfolia. Jmenovitě Prague Office Park I, Prague Office Park II, Aragonit, BB Centrum Gamma a nově také správu moderního administrativního komplexu Brno Business Park, který je svou velikostí téměř 35 000 m2 největším projektem z celého portfolia rakouského investora v ČR. CBRE bude nyní spravovat celkem 82 500 m2 kancelářských ploch společnosti IMMOFINANZ.

Zuzana Klabalová, Director Asset Services Office and Industrial společnosti CBRE
Jsme velmi potěšeni, že se nám podařilo udržet spolupráci s IMMOFINANZ a navíc získat do správy i největší projekt z jejich kancelářského portfolia - Brno Business Park. Protože pro IMMOFINANZ pracujeme více jak tři roky, dovolíme si říci, že známe jejich interní procesy, strategii a priority, což nám umožňuje se v nadcházejících měsících zaměřit zejména na zkvalitňování a optimalizaci služeb v jednotlivých projektech a péči o nájemníky. Věříme, že se nám podaří naplnit očekávání klienta.
Zuzana Klabalová, Director Asset Services Office and Industrial společnosti CBRE
Vypsali jsme tendr na správu kancelářských budov našeho portfolia a jsme rádi, že CBRE potvrdilo svoji pozici a obhájili dosavadní spolupráci v rámci 4 kancelářských budov, které měli ve své správě od roku 2014“, říká: Tomáš Stařík, Country Manager Operations společnosti IMMOFINANZ. A zároveň dodává: Dosavadní dobré zkušenosti se CBRE nás přesvědčily svěřit jim nově do správy také náš brněnský projekt Brno Business Park. Ten se v poslední době těší velkému zájmu nájemců, jejichž pozornost upoutávají především in-house služby, dobré parkovací podmínky a variabilnost velikosti kancelářských pater.
Tomáš Stařík, Country Manager Operations společnosti IMMOFINANZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

​V současnosti společnost CBRE spravuje 1,2 milionů m2 kancelářských, industriálních a retailových budov.