Praha,
24
Listopad
2016
|
12:00
Europe/Amsterdam

CBRE Zasedačka roku 2016 zná své finalisty

Shrnutí

CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, zastřešuje již třetí ročník prestižní soutěže CBRE Zasedačka roku, která hodnotí nejlepší kanceláře v České republice. Odborná porota ve složení Eva Jiřičná, Biljana Weber, Marie Passburg, Richard Curran, Tomáš Jindříšek, Pavel Maurer a Josef Němec vybrala finalisty, kteří se utkají o vítězství ve třech různých kategoriích, mezi které patří Zasedačka roku, Kancelář jako DNA firmy, Nejatraktivnější pracovní prostředí. O vítězi v kategorii Zdravá kancelář rozhodne odborná porota České rady pro šetrné budovy, v kategorii Kanceláře pro budoucí výzvy odborná porota společnosti Skanska a v kategorii Chytrá kancelář odborná porota společnosti Microsoft. Letos opět může hlasovat i široká veřejnost v Ceně veřejnosti na hlasovaniverejnosti.kancelarsnu.cz do 31. ledna 2017. Vítězové budou oznámeni na slavnostním vyhlášení v únoru 2017.

Do soutěže CBRE Zasedačka roku 2016 se přihlásilo 78 firem z různých odvětví a letos i s daleko silnějším zastoupením měst z celé České republiky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STRV

Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR společnosti CBRE, který je organizátorem soutěže CBRE Zasedačka roku
Přestože je počet přihlášených účastníků v porovnání s ostatními lety vyrovnaný, převažuje oproti minulým ročníkům počet designově kvalitnějších kanceláří a pozorujeme tak trend zvyšujícího se standardu českých kanceláří. Proto i porota vybrala rekordní počet společnosti do finále - 37.
Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR společnosti CBRE, který je organizátorem soutěže CBRE Zasedačka roku

Odborná porota rozhodovala na základě hodnotících kritérií z hlediska designu, originality, inovace, praktičnosti, atraktivity pracovního prostředí pro zaměstnance a osobně ještě několik z firem navštíví, aby rozhodla o finálních vítězích.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Accolade

Eva Jiřičná, předsedkyně poroty soutěže CBRE Zasedačka roku
U většiny firem je zřejmý trend, že se čím dál více zaměřují při realizaci kanceláří na své zaměstnance. Je pro ně prioritou pohodlí lidí samotných, aby se jim v kancelářích, co nejlépe pracovalo. To, že se lidé v práci cítí dobře, je ten nejcennější bonus pro firmy samotné, i když musí leckdy ustoupit v otázce designu kanceláří.
Eva Jiřičná, předsedkyně poroty soutěže CBRE Zasedačka roku

Finalisté CBRE Zasedačka roku 2016

2FRESH

JRD

abdoc technology

K4 - Český technologický park

Accolade

Kentico software

All In Agency

KKCG

AVAST

Logio

BlueLink International CZ

Nestlé

ComAp

Price f(x)

ČSOB

RegioHub

BIBLOO.cz

SAP

DRFG

Servisbal Obaly

Expedia

Socialsharks

FEI Czech Republic

STRV

Follow Bubble

STYLE PLUS

HALLA

TGS nástroje - stroje - technologické služby

innogy

TLC Trainings and Languages

International Study Programs

White & Case

InVision LABS Prague

Wikov MGI

JEŽ - kamenické práce

YOUNG & RUBICAM Praha

 

Západočeská univerzita v Plzni