Praha,
24
Listopad
2015
|
12:00
Europe/Amsterdam

CBRE Zasedačka roku zná své finalisty

Do soutěže se přihlásilo rekordních 81 firem, ze kterých odborná porota vybrala 33 finalistů

Shrnutí

CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, zastřešuje již druhý ročník soutěže CBRE Zasedačka roku, která má za cíl odhalit inspirativní kancelářské prostory českého pracovního prostředí. Odborná porota ve složení Eva Jiřičná, Taťána le Moigne, Marie Passburg, Richard Curran, Tomáš Jindříšek, Pavel Maurer a Petr Šimůnek vybrala finalisty, kteří se utkají o vítězství ve třech různých kategoriích, mezi které patří Zasedačka roku, Kancelář jako DNA firmy, Nejatraktivnější pracovní prostředí. O vítězi v kategorii Zdravá kancelář rozhodne odborná porota České rady pro šetrné budovy a v kategorii Kancelář pro budoucí výzvy odborná porota společnosti Skanska. 

říká Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR společnosti CBRE
Velmi si vážíme účasti Evy Jiřičné a také všech porotců, kteří v letošním ročníku nemají lehké rozhodování. Kancelářské prostory jednotlivých soutěžících firem otevřely nejednu živou diskuzi a aktuálně není jednoznačný lídr soutěže CBRE Zasedačka roku. Sama jsem zvědavá, zda se porota a veřejnost, která hlasuje v Ceně veřejnosti, shodnou na finalistech a vítězích.
říká Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR společnosti CBRE

Do soutěže CBRE Zasedačka roku se letos přihlásilo 81 firem z různých odvětví a regionů České republiky. Odborná porota na základě kritérií, hodnotících pracovní prostředí účastníků z hlediska designu, originality, inovace, praktičnosti nebo umístění, vybrala 33 finalistů.

Eva Jiřičná, předsedkyně poroty soutěže CBRE Zasedačka roku
Často se setkávám se současným trendem a představou, že čím více prostor přeplníme různými věcmi a rozmanitými materiály nebo barvami, bude tento prostor lepší. Ve skutečnosti je to ale naopak. Samozřejmě můžeme přemýšlet a pokusit se zrealizovat všechny naše nápady, ale také je myslím potřeba učinit důležitý následný krok a redukovat vše, co je tak říkajíc „za limitem“. V životě je také důležité umět rozlišit nepotřebné a nadbytečné věci. To samé platí i u zařizování a realizaci kancelářských prostor. Musí být navrženy tak, aby byla posílena hlavní myšlenka a poslání prostoru a to, aby se lidé v kancelářích cítili dobře. 
Eva Jiřičná, předsedkyně poroty soutěže CBRE Zasedačka roku

Vítězové soutěže budou vybírání v souladu s hlavními kritérii a touto myšlenkou a vyhlášení všech kategorií, včetně vítěze Ceny veřejnosti, proběhne začátkem příštího roku.

Finalisté CBRE Zasedačka roku

Allen & Overy LLP
Amazon Logistic Prague
Apiary Czech Republic
BDO Tax
Blue Dynamic
BONTONFILM
CertiCon
Česká podnikatelská pojišťovna
D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR
e-gaming
Etnetera Group
eVisions Advertising
Home Credit
Channel Crossings
IBCSD LAB
J & T BANKA
JetBrains
LAMA energy
LIKO-S
M + M zfp
madeo ventures
MetLife Europe Limited, pobočka pro ČR
MSD IT Global Innovation Center
NĚMEC LUXUSNÍ POVRCHY
Ogilvy & Mather
Paper Hub (Paralelní Polis)
Parfums.cz
PRK Partners, advokátní kancelář / BDO Tax
PROLICHT CZECH
Skrz.cz
Socialbakers
TAROS NOVA
UNILEVER ČR