Prague,
25
Říjen
2018
|
10:09
Europe/Amsterdam

CBRE zprostředkovala pronájem kanceláří Yves Rocher v nově otevírané budově ELEMENT na pražské Pankráci

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, získala pro dokončovanou budovu Element na pražské Pankráci nového nájemníka. Česká pobočka světové kosmetické společnosti Yves Rocher si nové kanceláře vybrala s ohledem na zelené prostředí budovy a ekologický certifikát LEED na nějž budova Element aspiruje.

Budova ELEMENT, ve které Yves Rocher obsadí více jak 700 metrů čtverečních disponuje atraktivní a dobře dopravně dostupnými kancelářskými plochami. Výborná dopravní obslužnost je dána umístěním v bezprostředním sousedství stanice metra C i řadou autobusových zastávek a také přímým napojením lokality Pankrác na jižní konec pražské magistrály. Díky propojení se sousedními objekty je možné využívat rozsáhlé obchodně-administrativní zázemí a nedaleká nákupní galerie pak nabízí možnosti doplňkového parkování, stravování a dalších služeb.

Nový nájemník ale ocenil i další jedinečné aspekty nové budovy:

„Naše společnost klade velký důraz na ochranu životního prostředí a trvalou udržitelnost, budovu ELEMENT jsme si vybrali i s ohledem na certifikát LEED Gold, na nějž projekt aspiruje. Velkou roli hrálo také prostředí budovy s vnitřním zeleným atriem, jež odráží naši filozofii přírodní rostlinné kosmetiky i aktivity nadace Yves Rocher, která podpořila vysázení sto tisíc stromů na severu Čech.
Lucie Ellingerová, Head of Marketing CZ & SK ze společnosti Yves Rocher

Nejnovější budova ve vyhledávané lokalitě Pankrác, bude dokončena během tohoto čtvrtletí a první nájemníci se nastěhují na přelomu letošního a příštího roku (2018/2019).

Helena Hurábová, Head of Advisory & Transactions Services – Office ve společnosti CBRE
Odezva na nově dokončované prostory v budově ELEMENT je velmi pozitivní. Projekt byl navržen jak pro kanceláře středně velkých podniků, tak pro menší společnosti, které budou moci využít plánovanou centrální recepci.
Helena Hurábová, Head of Advisory & Transactions Services – Office ve společnosti CBRE