Praha,
09
Listopad
2016
|
00:00
Europe/Amsterdam

CBRE zprostředkovalo pronájem pro ARC Robotics

Spolupráce společnosti ARC Robotics s.r.o. se CBRE vyústila v pronájem dvou jednotek v CTZone Plzeň. Zkušení profesionálové ze CBRE usnadnili ARC Robotics situaci především díky detailní znalosti oblasti Plzeňska a místního trhu.

Cíle VŠE POD JEDNOU STŘECHOU dosahuje ryze česká společnost komplexními řešeními od návrhu systému přes výrobu po servis a náhradní díly. Robotickou automatizací pak snižuje náklady, šetří čas, práci a zajišťuje plné využití výroby. Ke každému zákazníkovi přistupuje zcela individuálně již od roku 1991, respektive 2012, kdy společnost dospěla do dnešní podoby a názvu.

Během poměrně krátké doby došlo k uzavření nájemní smlouvy na 513 m² skladových prostor a 268 m² kanceláří. Investiční a developerská společnost CTP Invest pak ARC Robotics umožní nastěhovat se během půl roku do prostorů připravených na míru dle požadavků klienta, což znamená, že začátkem roku 2017 bude firma moci již plně nabízet své služby z nového místa.

ARC Robotics pronajaté prostory využije nejen jako sklad a kanceláře, ale i jako místo, kde může funkčnost svých průmyslových robotů pro japonskou společnost FANUC vyzkoušet v praxi.