Praha,
25
Srpen
2015
|
10:19
Europe/Amsterdam

CEDEM 2015: jak ekonomické oživení v Evropě ovlivní nemovitostní trh?

CBRE je generálním partnerem konference CEDEM 2015

Shrnutí
  • Neil Blake, CBRE, 16. září, 8:30 – 9:15, Breakfast Presentation - CEE Property Markets, vstup volný
  • Jeff Alson, CBRE, 16. září, 10:40 – 11:20, Drowning in equity
  • Richard Curran, CBRE, 16. září, 11:40 – 12:20, Industrial Fight Club

16. - 17. září 2015 se v Praze ve Slovanském domě Na příkopě koná odborná konference CEDEM CEE 2015 zaměřená na trh s nemovitostmi střední a východní Evropy. CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, je generálním partnerem této významné události.

Jak silný je trh s nemovitostmi napříč Evropou? Kam kráčí a kde se potkávají cíle investorů a nájemců? Na jedné straně zažívá evropský trh nebývalý investiční boom, na straně druhé je ale stále cítit určitá opatrnost z budoucnosti. Je to normální reakce trhu, který byl v předchozích letech poznamenán finanční krizí? Nebo je to nejistota řízená jinými příčinami, mezi nimiž lze zmínit například nepřirozeně nízké úrokové sazby, deflaci nebo politický neklid?

Nejen na tyto otázky bude hledat odpovědi největší mezinárodní setkání realitních investorů, developerů, finančníků a profesionálů v oblasti realit ve střední Evropě. Promluví zde výrazné osobnosti evropské realitní scény a za společnost CBRE se konference aktivně zúčastní Richard Curran, Managing Director CBRE Česká republika, Jeff Alson, Head of Capital Markets CBRE Česká republika a Neil Blake, Head of EMEA Research CBRE. Pořadatelem konference je vydavatelství Robersts Publishing Media Group.

CBRE jako generální partner odstartuje svou prezentaci na CEDEMu snídaní, jejímž spíkrem je Neil Blake, Head of EMEA Research společnosti CBRE, který bude hovořit o ekonomickém oživení evropského trhu a investičním boomu a diskutovat otázku, co toto oživení přinese komerčnímu realitním trhu ve střední Evropě. Neil Blake, který působil v oddělení hospodářských analýz na Oxford Economics, má více než 25leté zkušenosti s ekonomickým modelováním, prognózou a analýzou nemovitostí. Neil pracoval na řadě významných světových projektů pro IPF a RICS a v CBRE řídí oddělení predikce a poradenství v oblasti strategických investic v rámci regionu EMEA.

Richard Curran a Jeff Alson budou na největší mezinárodní realitní akci v regionu přispívat svými zkušenostmi v panelových diskuzích. Richard Curran bude diskutovat 16. září od 11:40 do 12:20 v panelu s názvem „Industrial fight club: How can yields fall if rents aren't rising? Do investors really know what they're buying?„ a Jeff Alson – 16. září od 10:40 do 11:20 v panelu s názvem Drowning in equity.

Více informací ke konferenci CEDEM naleznete na webových stránkách zde.