Praha,
30
Květen
2012
|
00:00
Europe/Amsterdam

AkzoNobel se stěhuje do budovy Beta

Budova Beta přilákala renomovanou společnost.

Společnost CBRE oznámila, že firma AkzoNobel přestěhuje své české vedení do budovy Beta. AkzoNobel si pronajme více jak 700 m2 kancelářských prostor na pátém patře. Kancelářské plochy byly velmi rychle nově zařízené a AkzoNobel se tak může stěhovat již prvního června 2012.

Exkluzivní pronajímatel budovy Beta společnost CBRE zastupovala při transakci vlastníka Bety - firmu CBRE Global Investors. „AkzoNobel využila jedinečné příležitosti, kdy vlastníku velmi záleží na obsazení volných prostor v budově Beta a pronajala si kanceláře v budově s BREEAM certifikátem“, řekl k transakci Bert Hesselink, vedoucí oddělení pronájmů kanceláří v CBRE.

Senior Asset Manager firmy CBRE Global Investors Ondřej Laně říká: „Jsme hrdí, že se společnost s tak zvučným jménem, jako je právě AkzoNobel, rozhodla přestěhovat do budovy Beta, a připojila se tak ke stávajícím nájemcům budovy, jako jsou Marks&Spencer, Goodyear Dunlop Tires, Areve, Spar Česká obchodní společnost a další.“

Budova Beta je situována ve středu reprezentativní obchodní lokality BB Centrum. V bezprostředním dosahu se nachází široké spektrum služeb, jako je například Balance Club Brumlovka hned ve vedlejším vchodě. Beta je výjimečná nejen svým impozantním atriem a širokými podlažími, která nabízí až 2.000 m2 kancelářských ploch, ale i zeleným certifikátem BREEAM IN-Use.

Společnost AkzoNobel je největším světovým producentem nátěrových hmot a speciálních chemikálií. Podle časopisu Fortune patří mezi 500 nejúspěšnějších společností světa. Její vedení sídlí v nizozemském Amsterdamu a společnost zaměstnává 55 000 lidí ve více jak 80 zemích světa.