Praha,
14
Duben
2015
|
14:56
Europe/Amsterdam

ČASOPIS FORBES OCENIL CBRE JAKO JEDNOHO Z NEJLEPŠÍCH AMERICKÝCH ZAMĚSTNAVATELŮ

Společnost CBRE byla ohodnocena časopisem Forbes jako jeden z nejlepších amerických zaměstnavatelů. CBRE byla nejlépe hodnocená realitní společnost a zařadila se celkově na 71. místo z 500 zaměstnavatelů.

Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE
„Jsme velmi potěšeni, že CBRE je ohodnocena časopisem Forbes jako nejlepší zaměstnavatel v oblasti nemovitostí. Jsme poskytovatelé služeb, a proto jsou pro nás zaměstnanci klíčem ke všemu, co děláme. To je důvod, proč děláme vše, co je v našich silách, abychom přilákali a udrželi ty nejlepší zaměstnance v oblasti nemovitostí, a to jak celosvětově tak i v České republice.

” Věříme, že náš úspěch v České republice je dán především tím, že nejlepší profesionálové pracují právě pro CBRE. Jsme si vědomi, že je důležité mít to nejlepší pracovní prostředí a kulturu a vytvářet podmínky tak, abychom udrželi naše zaměstnance spokojené a motivované.”
Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE

V současnosti v CBRE Česká republika pracuje téměř 400 zaměstnanců. CBRE stále nabízí velmi atraktivní pracovní pozice, v rámci kterých mají zaměstnanci možnost využívat firemní benefity, udržovat a zvyšovat jejich obchodní dovednosti a být součástí nejlepší celosvětové společnosti na trhu nemovitostí.

O průzkumu časopisu Forbes

Forbes ve spolupráci se Statista.com udělal průzkum mezi 20 000 americkými zaměstnanci ze společností a institucí, které zaměstnávají vice než 2 500 osob. Respondenti hodnotili své zaměstnavatele – stejně tak jako další společnosti v jejich odvětví – o kvalitě pracovního prostředí a zda by doporučili jejich společnost potenciálním zaměstnancům.