Praha,
23
Listopad
2016
|
13:31
Europe/Amsterdam

Bert Hesselink získal ocenění AmCham Wings pro členy Americké obchodní komory

Shrnutí

Bert Hesselink, Senior Director společnosti CBRE, získal v roce 2016 ocenění AmCham Wings za jeho dlouholeté vedení Real Estate Committee Americké obchodní komory v České republice, pozitivní posun svěřené agendy a přínos v oblasti Real Estate na lokálním trhu.

Americká obchodní komora v České republice je nezisková, nevládní organizace, která je samostatně spravována volenými orgány správní rady. Organizace je členem Americké obchodní komory v USA a na lokálním trhu spojuje cca 1 500 top manažerů a majitelů z téměř 400 různých firem. Jejím cílem je zlepšení podnikatelského prostředí v České republice, které je možné podpořit prostřednictví sítě členů komory, kterými jsou spolupracující podnikatelské subjekty a sdružení, zástupce státní správy a nevládních organizací.

Cena AmCham Wings je od roku 2013 udílena vždy jednomu z nominovaných vedoucích členů určité komunity nebo průmyslového odvětví, jež podpořili její růst v České republice s pozitivním dopadem na veřejnost. Jedná se o nepolitické ocenění bez ohledu na členství v AmCham.