Praha,
06
Srpen
2012
|
00:00
Europe/Amsterdam

BETA přilákala dalšího nájemce

Willenbrock & Merten se stěhují do nejvyššího patra budovy BETA.

Česká firma Willenbrock & Merten, zabývající se krizovým managementem, využila speciální nabídky a pronajala si kancelářské prostory v budově BETA za zvýhodněné nájemné. Za celkově velmi výhodných podmínek si společnost pronajala přibližně 406 m2 kancelářských ploch v nejvyšším patře této budovy.

Vlastník budovy je potěšen, že může v budově BETA přivítat zcela nové nájmce. Ondřej Laně, Senior Asset Manager v CBRE Global Investors říká: “Jsme rádi, že Willenbrock & Merten přestěhuje své kanceláře do budovy BETA a pevně věříme, že jejich podnikání bude těžit z těchto reprezentativních kancelářských prostor se všemi službami dostupnými v bezprostřední blízkosti.”

JUDr. Adam Daněk z firmy Willenbrock & Merten říká: „Těšíme se na nové kanceláře a doufáme, že jak naši zaměstnanci, tak klienti zde budou rádi pracovat a setkávat se s námi.“
Společnost CBRE, která budovu Beta exkluzivně pronajímá, zastupovala při této transakci společnost CBRE Global Investors, která je majitelem budovy BETA. Lenka Šafaříková, realitní makléřka z CBRE, říká: “Willenbrock & Merten využili příležitosti nabízené vlastníkem budovy s cílem pronajmout zbývající volné prostory a díky tomu získali možnost pronajmout si kancelářské prostory vysoké kvality, jež se navíc nacházejí v budově s certifikátem BREEAM.“

Budova BETA se nachází v srdci reprezentativní obchodní čtvrti BB Centrum. V bezprostřední vzdálenosti se nachází široké spektrum služeb jako například Balance Club Brumlovka, který je hned ve vedlejším vchodě. Budova BETA vyniká svým impozantním atriem a širokými podlažími, která nabízejí až 2 000 m2 kancelářských ploch. Budova BETA získala certifikát BREEAM In-Use.
Více