Prague,
20
Říjen
2017
|
09:55
Europe/Amsterdam

ALPINE PRO otevírá novou prodejnu v OC Letňany

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem prodejních prostor pro značku ALPINE PRO, českého výrobce sportovního, outdoorového, lyžařského oblečení a obuvi, v Obchodním centru Letňany.

Naďa Kryglová, Retail Leasing Consultant ve společnosti CBRE
V Obchodním centru Letňany se snažíme budovat co nejlepší mix obchodních konceptů a zároveň vnímáme potřeby našich zákazníků. Ti preferují zejména kvalitní sportovní a outdoorové oblečení. V návaznosti na vzrůstající trend popularity českých výrobců, bylo ALPINE PRO jasná volba. Skvěle totiž v Obchodním centru Letňany doplní sortiment sportovní módy.
Naďa Kryglová, Retail Leasing Consultant ve společnosti CBRE

Obchodní centrum Letňany patří ke třem největším centrům v Praze. Svým zákazníkům nabízí nákupy ve více než 180 obchodech známých světových značek na ploše přes 125 000 m2. Největší zastoupení v centru mají obchody s módou, doplňky a šperky. Samozřejmostí je nabídka dalších souvisejících služeb jako je např. čistírna, kadeřnictví, opravna obuvi, banky, lékárna či široká nabídka občerstvení a mnoho dalších. Pestré nakupování může zákazník obohatit návštěvou multikina, aquacentra, zimního stadionu nebo krytých tenisových kurtů či okusit adrenalin v přilehlé Hurricane factory nebo Surf Aréně.

ALPINE PRO je především českým výrobcem sportovního, outdoorového, lyžařského oblečení a obuvi. Nabídka je zaměřena nejen na dospělé, ale i na děti. Oblečení této značky je testováno v extrémních podmínkách pro ten největší komfort a dokonalou funkčnost. Sortiment značky ALPINE PRO obsahuje také kolekci pro volný čas a pro speciální sportovní aktivity. Kromě kvalitního outdoorového vybavení pro širokou veřejnost ALPINE PRO již od roku 2009 navrhuje a vyrábí také kolekce pro Český olympijský tým.