Prague,
29
Květen
2017
|
11:30
Europe/Amsterdam

CBRE: Alza otevřela pobočku v OC Futurum Ostrava

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem komerčních prostor pro třetí největší pobočku společnosti Alza.cz na území České republiky. Nové prostory o celkové rozloze 1 173 m2 obchodní jednotky a dalších 1 000 m2 užitných ploch se nacházejí v OC Futurum Ostrava. Díky nové ostravské centrále společnost posílila svou působnost v Moravskoslezském kraji. Pobočka je zákazníkům otevřena od 27. dubna 2017. OC Futurum Ostrava, jehož novým majitelem je společnost Star Capital Investments, tímto pronájmem významně rozšířilo svou nabídku produktů a značek.

Veronika Tebichová, Head of Shopping Centre Leasing společnosti CBRE
Jsme velmi rádi, že jsme přispěli k dalšímu posílení a oživení lokality Futurum Ostrava novým klíčovým nájemcem. K loňským novým nájemcům jako Takko a Decathlon nyní přišel nový silný soused.
Veronika Tebichová, Head of Shopping Centre Leasing společnosti CBRE

Ostravská centrála společnosti Alza.cz je unikátní převážně tím, že až 80 % pronajaté plochy tvoří sklad, který má kapacitu téměř 15 tis. položek. Tato skutečnost zvyšuje okamžitou dostupnost zboží a více než tři čtvrtiny objednávek realizovaných na místě si budou moci zákazníci rovnou odnést domů. Nová regionální centrála nahradí dosavadní ostravské pobočky. Pouze prodejnu v Ostravě – Porubě nahradí oblíbený AlzaBox. Délka otevírací doby je opět nadstandardní a Alza.cz umožní zájemcům nakupovat dokonce o hodinu dříve, než je obvyklé ve zbylých prodejnách obchodního centra.

Jsme přesvědčeni, že pro zákazníky je nejdůležitější mít možnost odnést si zboží hned domů. Dále maximálním způsobem cílíme na podporu v Moravskoslezském kraji, kde jsme cítili jisté rezervy.
Jan Moudřík, ředitel expanze, facility a showroom managementu společnosti Alza.cz