Praha,
13
Březen
2014
|
00:00
Europe/Amsterdam

CBRE je podle magazínu Fortune druhou nejobdivovanější společností světa v realitním sektoru

CBRE je nejobdivovanější společností v oboru investic a služeb v oblasti komerčních realit již počtvrté v řadě; a stoupá na celkové druhé místo v realitním sektoru.

Společnost CBRE oznámila, že na žebříčku nejobdivovanějších společností světa dle časopisu Fortune za rok 2014 zaujala vedoucí postavení v oboru investic a poskytování komerčních služeb v oblasti nemovitostí. Je to již čtvrtý rok v řadě, kdy společnost CBRE získala nejvyšší hodnocení v oboru investic a poskytování komerčních služeb v oblasti nemovitostí.

Projekt nejobdivovanějších společností světa časopisu Fortune, jenž představuje nejprestižnější hodnocení dobrého jména firem na trhu, posuzuje společnosti dle atributů souvisejících s jejich výkonností. CBRE zlepšila své celkové skóre z 6,25 v roce 2013 na 6,52 v roce 2014. Díky tomuto skóre se CBRE umístila na celkovém 2. místě v oboru realitního průmyslu - a jedná se tak o posun z 3. místa v roce 2013. Společnost CBRE získala dobré hodnocení především za kvalitu poskytovaných služeb, řízení lidských zdrojů, inovace a mezinárodní konkurenceschopnost.

„CBRE se soustředí na neustálé zlepšování služeb a na dosažení dokonalosti ve všech ohledech podnikání. Naše umístění v letošním žebříčku časopisu Fortune – nejprestižnějším benchmarkingu dobrého jména firem – vyzdvihuje neustálý rozvoj, kterého v této oblasti dosahujeme,” komentuje umístění Bob Sulentic, CEO společnosti CBRE.

Časopis Fortune vybíral ze skupiny 1 400 firem a ocenil celkem 692 společností ze 30 států světa.