Praha,
18
Červen
2013
|
00:00
Europe/Amsterdam

CBRE POMÁHÁ V PRAŽSKÉ ZOO

Ve čtvrtek 13. 6. se zaměstnanci české pobočky CBRE ve své pracovní době zapojili do odstraňování povodňových škod v pražské zoo. Kromě dobrovolné, manuální pomoci přispěla firma na obnovu poničených pavilonů finanční částkou 100.000 Kč.

Zaměstnanci firmy CBRE a IMPACT-CORTI, s níž se CBRE v březnu letošního roku spojila, strávili celou čtvrteční pracovní dobu odstraňováním škod, které v pražské zoologické zahradě způsobily nedávné povodně. Ráno v osm hodin se zaměstnanci firmy sešli před hlavním vchodem v pro ně netradičním pracovním oblečení a stylových holínkách, aby se zapojili v celé zoo do čištění klecí, úklidu bláta a odvozu odpadu. Všichni zároveň měli možnost dostat se do zázemí pavilonů, jako je želvárium či slonínec, kam jako běžní návštěvníci nemají povolený vstup. Cílem bylo přispět k co nejrychlejší a nejefektivnější obnově pražské zoo, která je nejvyhledávanějšímu turistickým místem v ČR.

Během oběda pak ředitel Richard Curran vyjádřil podporu vedení pražské zoo a Miroslavu Bobkovi předal šek v hodnotě 100.000 Kč. „Chtěli jsme svou pomocí ukázat, že dobře fungující tým je schopen zapojit se také do činností, které nejsou běžnou součástí jeho specializace, v našem případě komplexní realitní poradenství,“ říká Richard Curran, ředitel CBRE. „Poctivá práce a týmový duch mohou být zejména v době, kdy Českou republiku postihla přírodní katastrofa, účelně využity na potřebných místech,“ dodává Richard Curran.

Společnost CBRE se v dlouhodobém horizontu pokouší držet myšlenky trvale udržitelného rozvoje a společenské integrace. Pomoc pražské zoo je proto přirozenou součástí filozofie firmy.