Praha,
11
Září
2012
|
00:00
Europe/Amsterdam

CBRE POVĚŘENA PRONAJÍMÁNÍM KANCELÁŘÍ V TANČÍCÍM DOMĚ

CBRE vystřídala současného pronajímatele Tančícího domu, společnost JLL.

CBRE s radostí oznamuje, že byla pověřena světovým správcem nemovitostí CBRE Global Investors pronajímáním volných kancelářských prostor v Tančícím domě.

Tančící dům byl postaven v roce 1996 a nabízí přibližně 3 250 m2 vysoce reprezentativních kancelářských prostor s krásnými výhledy na Pražský hrad a to především z kanceláří v tzv. „Ginger Tower“. V současné chvíli je volné první, druhé a třetí patro, které nabízí přibližně 1 375 m2 na trhu jedinečných kancelářských prostor. Jednotky jsou k dipozici od 370 m2. Na dvou nejvyšších patrech se nachází věhlasná restaurace Céleste s vnitřní terasou a přímým výhledem na Pražský hrad.

Tančící dům bezpochyby reprezentuje současnou pražskou architekturu a své přední místo zaujímá ve všech průvodcích o Praze. Tančící dům byl navržen známým americkým architektem Frankem Gehrym, který mu vtisknul neobvyklou dynamiku v podobě dvou rohových věží. Masivnější z nich symbolizuje mužský element (Fred), který je propojen s druhou věží symbolizující ženský element (Ginger) a v tomto střetu vyjadřuje pohyb celé budovy.

Bert Hesselink, vedoucí oddělení pronájmu kanceláří v CBRE, k tomuto významnému jmenování dodává: „Pro mě osobně je velkou stí, že nám ze strany správy nemovitosti byla dána důvěra, abychom pronajímali volné kancelářské prostory v jedné z bezpochyby nejznámějších pražských kancelářských budov současné architektury. Jsme přesvědčeni, že jedinečné kancelářské prostory v této dominantní budově budou oslovovat velmi specifickou skupinu nájemníků, kteří mají zájem o přestěhování svých kanceláří do této prestižní budovy a lokality.“ Stanice metra Karlovo náměstí je vzdálena tři minuty chůze od budovy. Přímo před Tančícím domem se nachází několik tramvajových a autobusových zastávek. Velmi dobrá je i dostupnost automobilem, která je podpořena dostatečným počtem parkovacích míst za budovou. V okolí Tančícího domu se nachází mnoho restaurací, kaváren, obchodů a dalších služeb, což dělá z tohoto domu jedinečnou lokalitu pro práci a obchodní činnost.