Praha,
10
Září
2012
|
00:00
Europe/Amsterdam

CBRE PRAHA BĚHEM LÉTA EXPANDOVALA

CBRE Praha posílila svá oddělení

CBRE s radostí oznamuje, že během letních měsíců posílila několik svých oddělení. Richard Curran, výkonný ředitel ve společnosti CBRE Praha, říká: „I přes současné podmínky na trhu tu jsou stále možnosti jak pro CBRE, tak pro naše klienty k vytváření určitých obchodních linií. Proto pokračujeme v nabírání nejkvalitnějších kandidátů, abychom našim klientům pomohli maximálně využít současných příležitostí.“


Veronika Tebichova, Vedoucí oddělení pronájmu maloobchodních prostor

Veronika bude zodpovídat za vedení týmu specializujícího se na pronájem obchodních center, které jsou spravovány společností CBRE. Do CBRE přišla ze společnosti Cushman & Wakefield, kde byla od roku 2004 zodpovědná za pronájem obchodních center. Má titul MBA a MSc. se zaměřením na reality z univerzity Sheffield Hallam. Mluví anglicky a italsky. Mezi Veroničiny koníčky patří cestování a chorální zpěv.

Simon Orr,Oddělení zastupování nájemců a Globální korporátní služby

Simon se pohybuje na realitním trhu v České republice a ve Spojeném království již sedm let. Před tím pracoval 15 měsíců v Praze pro společnost DTZ v oddělení pronájmu kanceláří. Simon je držitelem titulu z humanitních věd, který získal na University of Glasgow a na stejné univerzitě pokračuje ve studiu magisterského programu zaměřeného na reality. Simon hovoří anglicky, německy a česky a mezi jeho hlavní záliby patří fotbal, golf a hudba.

Lenka Vasickova,Oddělení průzkumu trhu

Lenka přišla do společnosti CBRE již v roce 2011, kdy začala pracovat v oddělení pronájmu kanceláří. Lenka vystudovala politologii na Fakultě sociální věd Univerzity Karlovy v Praze. Mluví česky, anglicky a francouzsky. Mezi její záliby patří studium finančních trhů, dějiny americké politické vědy a běh.

Viteslav Dolezal, Oddělení Capital Markets

Vítězslav nastoupil do oddělení Capital Markets na pozici Investičního Analytika. Zde bude zpracovávat transakce kapitálových trhů v oblasti nemovitostí. Vítězslav Doležal absolvoval Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy na Institutu ekonomických studií, kde se specializoval na finance, finanční trhy a bankovnictví. Mluví česky, anglicky, rusky a německy a mezi jeho záliby patří matematika a šachy.

Jan Roguljic, Oddělení pronájmu kanceláří

Jan nastoupil do oddělení pronájmu kanceláří s titulem z politologie a evropských studií z Univerzity Palackého a Univerzity Portsmouth ve Spojeném království. Jan mluví anglicky a španělsky a mezi jeho záliby patří politologie, investování do nemovitostí, lyžování, běh, badminton a volejbal.