Praha,
23
Srpen
2012
|
00:00
Europe/Amsterdam

CBRE PRAHA ROZŠIŘUJE SVÉ ŘADY

Simon Orr přichází do oddělení zastupování nájemců a do týmu globálních korporátních služeb a Lenka Vašíčková nastupuje do oddělení výzkumu trhu

CBRE s radostí oznamuje, že Simon Orr posílí na pozici konzultanta oddělení zastupování nájemců a globálních korporátních služeb (Tenant Representation & Global Corporate Services). V tomto týmu se bude pod vedením Katariny Wojtusiak specializovat na poskytování služeb nájemcům a firemním klientům společnosti CBRE.

Simon Orr přichází ze společnosti DTZ, kde po dobu 15 měsíců pracoval v oddělení pronájmu kanceláří. Simon je držitelem titulu z humanitních věd, který získal na University of Glasgow a na stejné univerzitě pokračuje ve studiu magisterského programu zaměřeného na reality. Simon hovoří anglicky, německy a česky a mezi jeho hlavní záliby patří fotbal, golf a hudba.

“Jsme velmi rádi, že Simon dále posílí náš tým díky jeho dlouhodobým mezinárodním pracovním zkušenostem v oblasti nemovitostí jak v České republice, tak ve Spojeném království,” říká Katka Wojtusiak, vedoucí oddělení zastupování nájemců a globálních korporátních služeb.

Společnost CBRE dále s radostí oznamuje, že na pozici Junior Researcher v oddělení výzkumu trhu byla jmenována Lenka Vašíčková. Lenka bude součástí týmu vedeného Janou Prokopcovou, kde se bude specializovat na trh kancelářkých prostor.

Lenka přišla do společnosti CBRE již v roce 2011, kdy začala procovat v oddělení pronájmu kanceláří. Lenka vystudovala politologii na Fakultě sociální věd Univerzity Karlovy v Praze. Mezi její záliby patří studium finančních trhů, dějiny americké politické vědy a běh.

Bert Hesselink, vedoucí oddělení pronájmu kanceláří, říká: “Mám skutečnou radost, že se nám daří rozšiřovat náš výzkumný tým a investovat do jeho kapacit, protože díky tomu jsme schopni nabízet našim klientům kvalitnější a rychlejší informace o situaci na trhu a na každodenní bázi jim tak pomáhat činit co možná nejlepší rozhodnutí na trhu s nemovitostmi.”

“Lenka získala tuto pozici díky skvělé práci, kterou odváděla pro oddělení pronájmu kanceláří a díky nadšení pro věc. K novému postu ji všichni srdečně blahopřejeme” dodává Jana Prokopcová, vedoucí oddělení výzkumu trhu ve společnosti CBRE, Praha.