Praha,
10
Prosinec
2014
|
00:00
Europe/Amsterdam

CBRE rozšiřuje nabídku služeb pro asijské klienty v regionu CEE

Industriální tým CBRE Česká republika posiluje Mayumi Yokozeki

CBRE, největší globální společnost v sektoru komerčních realitních služeb, oznámila rozšíření oddělení průmyslových nemovitostí. Novou významnou posilou oddělení bude Mayumi Yokozeki, která se zaměří na asijské klienty v regionu CEE. K CBRE se v červnu připojil také William Shim, který pracuje především pro průmyslové klienty v regionu CEE a sídlí v polské Varšavě.

Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE, říká: „Mayumi Yokozeki a William Shim jsou významnou posilou Industrial Agency. CBRE posiluje vztahy s asijskými společnostmi v regionu střední a východní Evropy a chce jim nabídnout služby odpovídající jejich poptávce. Věřím, že posílení týmu o odborníky, jakými jsou Mayumi Yokozeki a William Shim, je tím správným krokem a pomůže nám dosáhnout stanovených cílů.“

Mayumi Yokozeki přichází do společnosti CBRE z konkurenční společnosti, kde působila v oddělení Industrial více než 7 let. Ve společnosti CBRE bude zodpovědná za poradenství japonským společnostem v oblasti průmyslových nemovitostí v regionu CEE. Mayumi Yokozeki v roce 2010 získala například ocenění společnosti ProLogis (European Performance Award) za výbornou koordinaci jednání s klienty v industriální oblasti. Mayumi ovládá plynně angličtinu a japonštinu. Vystudovala Mukogawa Women´s University.

William Shim pracuje v CBRE na pozici Senior Consultant (APAC/CEE) a je nedílnou součástí regionálních týmů. Zaměřuje se především na budování vztahů s korejskými nájemci. William je původem z New Yorku, hovoří plynně anglicky a korejsky. Pracoval například pro korejské společnosti FineAltech (dodavatel společnosti LG Electronics), NBA a New York Knicks v oblasti marketingu. Titul MBA získal na Varšavské univerzitě.