Prague,
25
Září
2017
|
09:25
Europe/Amsterdam

CBRE rozšiřuje retailový tým o nové posily

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, oznamuje personální změny v oddělení Retail, zaměřené na pronájem maloobchodních prostor. Tým nově posílí Michaela Zvadová na pozici Senior Leasing Consultant a Kateřina Boučková na pozici Leasing Consultant.

Katarina Brydone, Head of Retail společnosti CBRE
Tento rok je pro oddělení retailu CBRE velmi úspěšný. Společnost CBRE získala tři nové mandáty na správu a pronájem obchodních center, a navíc spravovala další tři obchodní centra, která letos změnila vlastnictví. To je důvodem, proč dále posilujeme náš tým pronájmu obchodních center. Jsem velmi potěšena, že se Michaela i Kateřina rozhodly spojit s naším úspěšným leasingovým týmem. Díky tomu mohou naši klienti těžit z jejich bohatých zkušeností, pracovního nadšení a dlouholeté profesionality.
Katarina Brydone, Head of Retail společnosti CBRE

Oddělení pronájmu nabízí odborné poradenství ohledně všech aspektů, které se týkající trhu maloobchodních nemovitostí, a to nejen pronajímatelům, převážně obchodním centrům, ale také nájemcům. CBRE díky mezinárodnímu zázemí a silnému know-how disponuje hlubokou znalostí podmínek současného trhu i očekávaných trendů.

Veronika Tebichová, Head of Shopping Centre Leasing společnosti CBRE
 Jsem velice ráda, že se Michaela a Kateřina rozhodly nastoupit právě k nám. Věřím, že budou platnou posilou oddělení pronájmu obchodních center a jejich zkušenosti přinesou do týmu další know-how, které ocení především majitelé obchodních center, která spravujeme pro klíčové klienty.
Veronika Tebichová, Head of Shopping Centre Leasing společnosti CBRE

Michaela Zvadová nastoupila do CBRE na pozici Senior Leasing Consultant. Své praktické zkušenosti získala primárně během působení v retailovém oddělení Jones Lang LaSalle, mimo jiné také na pozici Head of Retail CR & SK, Associate Director nebo v LORDSHIP, a.s. Mezi její klíčové kompetence patřil pronájem obchodních ploch, udržení klíčových klientů a rozvoj nových obchodních vztahů, identifikace nových příležitostí a rozvoj obchodní činnosti, poradenská činnost nebo řízení a koučování zaměstnanců. Michaela byla zodpovědná za řadu úspěšných projektů, jako je Centrum Chodov, Atrium Flora, Plzeň Plaza, Fashion Arena Praha, Avion Shopping Park Bratislava, Avion Shopping Park Ostrava, Galerie Harfa, Forum Liberec a mnoho dalších. Michaela mluví anglicky a částečně německy. Ve svém volném čase se věnuje rodině, relaxuje při projížďkách na koni, sportuje, cestuje nebo se prochází se psem.

 

Další posilou týmu Shopping center je Kateřina Boučková na pozici Leasing Consultant. Kateřina je absolventkou Vysoké školy hotelové v Praze. Své znalosti a praktické zkušenosti získala převážně na pozici Retail Agent v Jones Lang LaSalle, kde spolupracovala na projektech jako Palác Pardubice, Plzeň Plaza, Fashion Arena Outlet Centre, Forum Liberec, Avion Shopping Park Bratislava nebo Avion Shopping Park Ostrava. Kateřina hovoří anglicky, částečně německy a francouzsky. Mezi její koníčky patří sport, rodina a cestování.