Praha,
03
Prosinec
2015
|
14:45
Europe/Amsterdam

CBRE rozšiřuje své služby v oblasti Retail a Industrial

Shrnutí

CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, rozšiřuje svou nabídku integrovaných služeb v oblasti Retail a Industrial. V souladu s touto strategií byl Petr Brabec jmenován na pozici Head of Retail a Michal Bezděka na pozici Head of Industrial. 

Nabídka integrovaných služeb zajišťuje globální pohled na nemovitost ve všech fázích jejího životního cyklu a umožňuje plné využití potenciálu objektu a růst výnosů z něj, ať už se jedná o výstavbu, realizaci prodeje nebo pronájem.

Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE
Zacílení společnosti CBRE na integraci služeb je reakcí na požadavky trhu, kdy společnost vychází vstříc svým klientům. Změnu v konceptu nabídky služeb bylo potřeba zohlednit také v organizační struktuře společnosti. V praxi to znamená, že pokud bude klient chtít služby od některého z našich retailových oddělení, bude těžit ze zkušeností, které se týkají celého maloobchodního know-how CBRE.
Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE

Petr Brabec byl jmenován na pozici Head of Retail společnosti CBRE a zastřešuje služby v oblasti pronájmů, správy budov a investic maloobchodních nemovitostí. Ve společnosti CBRE je zaměstnán na pozici Asset Services Retail Director od roku 2013. Velmi dobré znalosti trhu s nemovitostmi ve střední Evropě, bohaté zkušenosti provozu nákupních center a administrativních budov a orientaci v lokálním právním systému získal během výkonu manažerských pozic například ve společnosti ING Real Estate Investment Management. Petr vystudoval bezpečnostně právní studia a krizový management na Policejní akademii České republiky v Praze. Ve volném čase se zabývá cyklistikou, turistikou, fotografováním nebo plachtěním, dále ho zajímá historie a hudba.

říká Petr Brabec, Head of Retail společnosti CBRE
Věřím, že své bohaté dlouholeté zkušenosti a znalosti realitního trhu i společnosti CBRE efektivně využiji k vytvoření a řízení integrace služeb CBRE, jejímž primárním cílem je poskytnout klientům komplexní profesionální služby v oblasti pronájmu realit, správy budov a investic v maloobchodním sektoru.
říká Petr Brabec, Head of Retail společnosti CBRE

Michal Bezděka byl jmenován na pozici Head of Industrial. Ve společnosti CBRE působí na pozici Senior Industrial Agent od roku 2011 a od roku 2014 jako Head of Industrial Agency. Do CBRE přišel s bohatými projektovými zkušenostmi, které získal na pozici Project Manager of Strategic Projects v agentuře CzechInvest v Praze.Michal je absolventem Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy a Vysoké školy ekonomické v Praze. Ovládá angličtinu, němčinu a ruštinu. Rád jezdí do práce na kole a ve volném čase se věnuje především rodině.

 
 
 
Michal Bezděka,  Head of Industrial Agency společnosti CBRE
Našim zákazníkům – uživatelům i majitelům industriálních nemovitostí – vždy poskytujeme komplexní službu s vysokou přidanou hodnotou. Integrace poradenských služeb v oblasti pronájmu či prodeje se službami projektového managementu a správy budov je jediný způsob, jak tohoto cíle dosáhnout.
Michal Bezděka, Head of Industrial Agency společnosti CBRE