Prague,
19
Září
2017
|
09:25
Europe/Amsterdam

CBRE: Společnost YUSEN podepsala prodloužení pronájmu kancelářských a logistických prostor v Business Park Prague Zličín

Společnost CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, zprostředkovala nové jednání o současných podmínkách pronájmu pro mezinárodní logistickou společnost Yusen Logistics (ČR) s.r.o. Nové prostory mají rozlohu 800 m2 průmyslových ploch a 450 m2 kancelářských prostor umístěných v Business Park Prague Zličín.

Yusen Logistics je silnou mezinárodní společností s jedinečnými logistickými řešeními, zajišťuje leteckou a námořní přepravu, kontraktní logistiku jakož i veškeré obecné logistické služby. Společnost Yusen Logistics vstoupila na český trh již v roce 2002 a od té doby si zde vybudovala pozici významného logistického hráče. Svým zákazníkům nabízí služby ze 6 strategicky rozmístěných poboček s přibližně 500 zaměstnanci a více než 63 000 m2 skladových ploch. Sklad v Business Park Prague Zličín slouží jako podpora pro letecké a námořní přepravní služby.

Mayumi Yokozeki, Consultant Industrial & Logistics ve společnosti CBRE
Společnost Yusen požadovala nejen klasické logistické prostory v blízkosti letiště, ale rovněž chtěla zaujmout nové i současné zaměstnance. Proto se rozhodla pronajmout si kancelářské prostory v rámci průmyslového parku, který je umístěn v blízkosti stanice metra. Na projektu jejích kanceláří se podílelo také oddělení Workplace Strategy společnosti CBRE.
Mayumi Yokozeki, Consultant Industrial & Logistics ve společnosti CBRE
Se společností CBRE jsme začali spolupracovat při jednání o změně podmínek naší nájemní smlouvy pro pobočku Zličín. Vzhledem k tomu, že v této lokalitě působíme více než 15 let, zaměřili jsme se na porovnání s jinými možnostmi na trhu. A protože jsem požadovali, aby byly prostory umístěny v blízkosti pražského letiště a dálnice D1, nabídka prostor byla omezená a koordinace byla trochu specifická. Z důvodu těchto specifik trval celý proces déle než rok a díky silné podpoře společnosti CBRE jsme ho mohli úspěšně završit.
Tomáš Hašlar, Branch Manager ve společnosti Yusen Logistics (Czech) s.r.o. (ČR)