Praha,
26
Červenec
2011
|
00:00
Europe/Amsterdam

CBRE úspěšně dokončila relokaci sídla PWC

CB Richard Ellis s potěšením oznamuje, že tým Zastupování nájemců úspěšně asistoval PricewaterhouseCoopers Česká republika (PwC) při hledání jejich nového sídla. PwC se přestěhuje z jejich současné lokality do nových kancelářských prostor v zavedené kancelářské lokalitě Prahy 4 Pankrác, kde společnost PwC podepsala nájemní smlouvu na 12 000 m2 kanceláří té nejvyšší kvality v projektu City Green Court, který obdržel předběžnou certifikaci LEED Platinum a je tak první budovou v ČR, která se tímto oceněním pyšní. PwC plánuje stěhování na začátek roku 2013.

PwC přesune své nové sídla do komerční lokality pražského Pankráce a poskytne tak svým více než 800 zaměstnancům výborné pracovní prostředí v efektních, flexibilních a “zelených” prostorech. Pro zodpovědnou firmu, kterou PwC jem jsou důležité aspekty jako dostatek světla, úspora energií a světlé otevřené prostory.

Tým CBRE gratuluje PwC k tomuto rozhodnutí a přeje mnoho spokojených a úspěšných let v nových kancelářích.

Katarína Wojtusiak – vedoucí oddělení Zastupování nájemců dodává: “Bylo nám potěšením spolupracovat s PwC na této významné a náročné transakci. Začali jsme s výběrem nejlepších projektů pro nové sídlo PwC, které by splňovaly všechna náročná kritéria klienta jako je lokalita, dobrá dostupnost hromadnou dopravou i autem a energeticky úsporná a moderní kancelářská budova. I když se nám podařilo identifikovat několik dalších budov, City Green Court byl vybrán jako nejlepší řešení, splňující perfektně veškeré požadavky.“


Glen Lonie – Partner v PwC komentuje: “Oceňujeme spolupráci s CBRE, jejichž tým pokaždé ukazuje svou profesionalitu a flexibilitu. Těšíme se na perspektivy tohoto přesunu a možnost dalšího růstu našeho podnikání v úžasném prostředí pro naše zaměstnance i klienty. Jsme hlavně potěšeni výběrem této jedinečné nemovitosti, který odpovídá našim závazkům k trvale udržitelnému vývoji.