Prague,
20
Září
2017
|
10:00
Europe/Amsterdam

CBRE v rámci charitativního závodu dračích lodí vybrala 210 000 Kč

Společnost CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, uspořádala 12. září 2017 pro své klienty charitativní závod dračích lodí, jehož se zúčastnilo 14 týmů. CBRE tak získala pro humanitární organizaci Plan International a pro místní nadaci Dobrý anděl finanční prostředky v celkové výši 210 000 Kč.

Byl to již druhý ročník závodu dračích lodí, který uspořádala CBRE pro svoje kolegy a klienty za podpory 14 jedenáctičlenných týmů z významných společností působících na českém trhu. Kromě společností CBRE, Mint Investments, Arendon Development Company, KPMG, Panattoni Europe se sportovní charitativní akce zúčastnila dvě družstva z P3 Logistic Parks, Kinstellar, Arcona Capital, Skanska, PwC Legal, Penta Investments, RSJ, White & Case a REDSIDE.

Z registračních poplatků do závodu vybrala CBRE celkem 210 000 Kč. Polovina této částky bude věnována nadaci Dobrý anděl, jejíž cílem je zajistit rodinám, v nichž některý člen onemocněl vážnou nemocí, pravidelnou měsíční finanční podporu ve výši několik tisíc Kč. Zbývající částku 105 000 Kč získá charitativní organizace Plan International.

Clare Sheils, Head of Valuation CEE, CBRE
Společnost CBRE má dlouholetou tradici v oblasti podpory dětí žijících v nevhodných podmínkách po celém světě. V letošním roce nám závod dračích lodí pomohl získat finanční prostředky, které dále podpoří naši dlouhodobou spolupráci s organizací usilující o zlepšování kvality života a přístupu k příležitostem, zejména v oblasti vzdělávání, pro děti v západní Africe. V České republice podporujeme nadaci Dobrý anděl, která se věnuje rodinám v obtížné situaci, a je nám ctí, že jim můžeme pomoci.  CBRE, náš sponzor Mint Investments a charitativní partneři jsme společně velmi potěšeni, že druhý ročník závodu dračích lodí měl obrovský úspěch a tímto děkujeme našim kolegům a obchodním partnerům.
Clare Sheils, Head of Valuation CEE, CBRE

Činnost charitativní organizace Plan International je soustředěna především na zlepšování příležitostí a kvality života dětí v afrických zemích a na podporu jejich vzdělávání.

Nadace Dobrý anděl pomáhá rodinám, které se v důsledku nemoci dostanou do finanční tísně. Charitativním cílem je podporovat rodiny, v nichž některý člen onemocněl vážnou nemocí, a zvýšit měsíční příjem rodin s dětmi, které se z důvodu vážné nemoci dostaly do finanční tísně, v průměru o 20 %.

  

 

 

 

 

 

 Zleva: Sebastien Dejanovski z Mint Investments, Clare Sheils z CBRE a Chris Sheils z CBRE