Praha,
30
Leden
2017
|
13:09
Europe/Amsterdam

CBRE vyhrálo ocenění CEE Retail Agency of the Year 2016

Shrnutí

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, získala na devátém ročníku EuropaProperty CEE Real Estate Awards gala večeru, který se konal 26. ledna 2017 v hotelu InterContinental ve Varšavě, ocenění CEE Retail Agency of the Year.

Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE
V západní Evropě je CBRE dominantním hráčem v sektoru retailových firem již delší dobu. Nyní jsme využili tento fakt k dosažení a získání maximálních výhod také pro klienty v regionu CEE a jsem proto velmi rád za toto ocenění. Dále budeme pokračovat v rozvoji našich služeb pro klienty ve střední a východní Evropě, jakožto součásti naší celoevropské strategie, zaměřené na retail.
Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE

Devátý ročník EuropaProperty CEE Retail Awards, přivítal rekordní počet účastníků, včetně více než 150 společností, zaměřených na retailové nemovitosti, aktivně působících v regionu střední a východní Evropy a opětovně upozornil na pokračující nadšení pro retailové nemovitosti v tomto regionu. Ocenění bylo věnováno předním regionálním společnostem na základě jejich tržní inovace, expanze, tržního příspěvku a podílu, koncepce a designu nebo komerčního úspěchu. Mezi země, na které se vztahuje ocenění, patří Polsko, Česká republika, Maďarsko, Slovensko, Ukrajina, Rakousko, Litva, Lotyšsko a Estonsko. CBRE získalo ocenění Retail Agency pro rok 2016.