Prague,
27
Říjen
2017
|
11:19
Europe/Amsterdam

Za haly zdravější

Životní prostředí uvnitř i okolo hal a jeho spojitost s pracovními výkony lidí. To bylo téma panelové diskuse v rámci projektu Art of Space, který zaštiťuje společnost CBRE.

Druhé vydání „Business Session“, pojaté opět jako dopolední diskusní blok, zahájil Ivan Benitez ze společnosti CBRE myšlenkou, že tou největší devízou každé firmy jsou její lidé.

Diskuze se zúčastnilo pět zajímavých hostů. Tomáš Ctibor ze společnosti 4ct hovořil o tom, jak se haly, které byly původně koncipovány jako sklady a nemyslely na lidi uvnitř, proměňují a zaměřují se i na lidské potřeby. Rostislav Dvořák ze společnosti LIKO-S se mimo jiné zmínil o zelených fasádách i o chybějící legislativě pro využití a recyklaci vody, Romain Coiquaud z VCES vyzdvihl důležitost světla, technologií a odpočinkových zón.

Ladislav Kučera z Hays se dotkl neustále rostoucí emancipovanosti zaměstnanců a nabídl způsoby, jak si je udržet, a Petr Goral z DHL zmínil několik zelených opatření, jejichž realizace je jednoduchá a nenákladná a dobře se prodávají.

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Foto č. 1 a 2: Ivan Benitez z CBRE Global Workplace Solutions; Bert Hesselink z CBRE       

 

 

 
 

 

 


Foto č. 3: Tomáš Ctibor z 4CT; Romain Coiquaud z VCES;  Rostislav Dvorak z LIKO-S; Ladislav Kučera z Hays; Petr Goral z DHL 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 


Foto č. 4: Zděnek Kašpar z CBRE; Jan Ulrich z Siemens