Praha,
17
Červen
2013
|
00:00
Europe/Amsterdam

CBRE zajistilo společnosti Lear prostory o velikosti 1.800 m2 v CTParku Plzeň

Společnost LEAR Corporation, jeden z nevýznamnějších světových dodavatelů v automobilové průmyslu, založila v Plzni nové vývojové centrum. Nemovitostní transakci zprostředkovalo průmyslové oddělení CBRE a úspěšně tak navázalo na předchozí spolupráci s LEARem při zakládaní nového výrobního závodu ve Stříbře a při přípravě expanze závodu ve Vyškově. Nové vývojové centrum vznikne v CTParku Plzeň, kde na ploše 1.800 m2 najde uplatnění až stovka specialistů. Centrum bude spolupracovat přímo s evropskou centrálou umístěnou u Mnichova a bude podporovat design a engineering plastových dílů, pěn, potahů a elektroinstalací pro automobilové sedačky. Vyvíjené díly jsou určeny pro prestižní automobilové firmy.

CTPark Plzeň je situován na okraji Plzně v průmyslové zóně Borská Pole. Park disponuje rychlým napojením na dálnici D5 (směr Praha – Plzeň). Výhodou je rovněž dostupnost městskou hromadnou dopravou a možnost využití služeb v okolí areálu. V současné době je ihned k dispozici přes 8.000 m2 kvalitních prostor určených pro skladování, logistiku a lehkou výrobu. Jedná se o moderní prostory s hydraulickými můstky pro TIR a vjezdy. K dispozici jsou rovněž administrativní prostory se sociálním zázemím. V případě zájmu o bližší informace o volných jednotkách nás prosím neváhejte kontaktovat.

Společnost LEAR Corporation (NYSE: LEA), se sídlem v Southfieldu,USA je Fortune 500 společností, zabývající se výrobou a distribucí automobilových interiérů. Společnost má 221 výrobních závodů v 36 zemích po celém světě a více než 113.000 zaměstnanců. V České republice vyrábí LEAR v závodech ve Stříbře, Kolíně a Vyškově.