Praha,
09
Listopad
2015
|
10:00
Europe/Amsterdam

CBRE získala cenu Property Management Firm v pátém ročníku soutěže CEE Investment & Green Building Awards

Shrnutí

Společnost CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, získala v pátém ročníku CEE Investment & Green Building Awards CBRE, v hlavní kategorii Společnost roku, titul Property Management Firm.

Ve čtvrtek, 29. října 2015, se ve Varšavě v hotelu Intercontinental konal pátý ročník soutěže CEE Investment & Green Building Awards. Soutěž CEE Investment & Green Building Awards, kterou pořádá EuropaProperty.com, se zaměřuje převážně na vyvíjející se investice na trhu střední a východní Evropy a možnosti udržitelného regionálního rozvoje. Slavnostního předávání cen se zúčastnila vybraná skupina cca 350 vedoucích evropských a středoevropských realitních odborníků. Firmy a jednotlivci, již byli oceňováni, pocházejí z řad investorů, developerů, bankéřů, agentur a dalších napříč celým regionem střední a východní Evropy.

říká Petr Brabec, Head of Retail společnosti CBRE
Jsme opravdu potěšeni a hrdí, že společnost CBRE získala v rámci CEE Investment & Green Building Awards ocenění nejúspěšnější společnosti, zabývající se správou nemovitostí, což potvrzuje naší vedoucí pozici mezi realitními společnostmi nejen na českém trhu, ale také ve střední a východní Evropě. Tohoto úspěchu jsme dosáhli převážně díky tvrdé práci mých kolegů a dalších zaměstnanců společnosti CBRE.
říká Petr Brabec, Head of Retail společnosti CBRE