Praha,
17
Únor
2015
|
18:02
Europe/Amsterdam

CBRE ZÍSKALA CENU ROKU ZA REALITNÍ SLUŽBY PRO MALOOBCHOD V REGIONU CEE

CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních poradenských služeb, získala cenu roku za realitní služby pro maloobchod v regionu střední a východní Evropy (CEE Retail Agency of the Year)u příležitosti 7. ročníku slavnostního vyhlášení cen EuropaProperty pro poskytovatele realitních služeb pro maloobchod v regionu střední a východní Evropy (7th EuropaProperty Central & Eastern Europe Retail Real Estate Awards Gala) ve Varšavě 12. února 2015.

Ceny EuropaProperty uděluje porota složená z více než 45 odborníků na sektor maloobchodu z celé Evropy, včetně z řad předních developerů, investorů a maloobchodníků.

 

Walter Woelfler, ředitel CEE Retail společnosti CBRE
„Máme velikou radost z uznání, kterého se nám dostalo v podobě ocenění za realitní služby pro maloobchod v regionu střední a východní Evropy. V několika uplynulých letech jsme masivně investovali do naší platformy služeb pro sektor maloobchodu, abychom byli schopni zajistit bezkonkurenční kvalitu a šíři portfolia služeb, které poskytujeme v 16 zemích střední a východní Evropy. Prostřednictvím našich týmů pro konzultační služby (Consulting), služby týkající se pronájmu (Leasing), modernizace (Refurbishment) a realizace transakcí (Transactional), které úzce spolupracují na vytváření řešení poskytovaných z jednoho kontaktního místa, zajišťujeme, že naši klienti dostávají maximální hodnotu díky integrovanému přístupu k poskytování komerčních realitních služeb maloobchodnímu sektoru.“
Walter Woelfler, ředitel CEE Retail společnosti CBRE

V roce 2014 více než 200 pracovníků společnosti CBRE, kteří působí ve střední a východní Evropě, asistovalo u pronájmu více než 300,000 metrů čtverečných maloobchodních prodejních ploch, zprostředkovalo transakce v oboru maloobchodních komerčních realit v hodnotě překračující 600 milionů eur a provádělo správu maloobchodních prostor o rozloze více než 1,2 milionu metrů čtverečných.