Praha,
01
Prosinec
2014
|
00:00
Europe/Amsterdam

CBRE získalo prestižní ocenění CIJ AWARDS

CBRE zvítězilo v kategoriích Property Management Team Of The Year a Best Office Real Estate Agency.


Společnost CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, získala ocenění CIJ Awards Česká republika, které každoročně vyhlašuje CIJ Journal - přední magazín v oblasti nemovitostí pro střední a východní Evropu. Letos se předávání cen konalo 27. listopadu v Marriott Hotel v Praze. CBRE získalo ocenění v kategorii Property Management Team Of The Year již po čtvrté v řadě. Další úspěchem je ocenění Best Office Real Estate Agency.


„Velmi si vážíme ocenění, která oddělení Property Management a Office Agency získala. Rádi bychom poděkovali všem našim klientům a obchodním partnerům. Bez jejich podpory a usilovné práce zapojených týmů by CBRE nemohlo dosáhnout tak skvělých výsledků,“ řekl Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE.


Vzhledem k velkému počtu spravovaných nemovitostí – 186, má společnost CBRE největší tým v oboru Property Management. Tým zastupuje 2 930 nájemníků a plocha spravovaných nemovitostí činí 1,3 mil m2. Oddělení Office Agency společností CBRE uzavřelo doposud v roce 2014 49 transakcí a celková plocha pronajatých kanceláří činí 42 300 m2.