Prague,
16
Listopad
2018
|
07:50
Europe/Amsterdam

CBRE zprostředkovala pronájem jedinečných prostor na Jungmannově náměstí v centru Prahy

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem unikátních obchodních prostor historického Ehlenova domu na Jungmannově náměstí v Praze. V polovině listopadu zde zahájil provoz FANN BEAUTY ATELIER, jedinečná kombinace tradiční parfumerie a concept storu s řadou kosmetických služeb pro nejnáročnější zákazníky.

Tomáš Krejcar, High Street Retail Consultant společnosti CBRE
Jsem velmi rád, že jsme vlastníkovi budovy pomohli nalézt vhodného nájemce, který využije jedinečné prodejní prostory pro svoji vlajkovou prodejnu v historické části Prahy, skutečně reprezentativním způsobem, a přitáhne špičkovou klientelu.
Tomáš Krejcar, High Street Retail Consultant společnosti CBRE

Ehlenův dům, multifunkční budova postavená v novorenesančním stylu ve druhé polovině 19. století staviteli Otto Ehlenem a Juliusem Kandertem se nachází přímo v centru Prahy mezi Jungmannovým náměstím a ulicí 28. října. Dům byl v roce 2012 citlivě rekonstruován a restaurován – dnes nabízí obchodní, kancelářské i bytové jednotky

Díky spolupráci s High Street Retail oddělením společnosti CBRE se nám podařilo obsadit naše retailové prostory vlajkovou prodejnou FAnn v České Republice.
Dejan Mansfeld-Rupnik, jednatel společnosti ECE European City Estates
Jsem přesvědčen, že FAnn Beauty Atelier bude dokonalým obrazem toho, že věci lze dělat i jinak, experimentovat a propojit zdánlivě nemožné. Zachovat původní koncept FAnn parfumerií a zároveň přinést nový, svěží vítr v podobě úžasného prostoru, unikátních značek, skvělého servisu a nabídnout tak našim zákazníkům něco zcela odlišeného, než na co byli u nás doposud zvyklí.
Ing. Radek Voňavka, výkonný ředitel FAnn parfumerií

Půvabný dvoupatrový prostor spojený unikátním schodištěm vytváří ideální prostředí pro reprezentativní FANN BEAUTY ATLIER. Exkluzivní dvoupatrová parfumerie a concept store Česko – slovenské společnosti FAnn nabídne při otevření premiéru 16 světových značek s přesahem do ekologie či charity. V horním patře pak nechybí komfortní VIP zóna pro individuální poradenství v oblasti pečující kosmetiky. Zákaznice a zákazníci zde naleznou také unikátní koutek Made in Czechoslovakia zaměřený výhradně na českou a slovenskou kosmetiku, séra připravovaná na míru dle konkrétní pleti, nebo speciální certifikovaný švýcarský přístroj sloužící k podrobné analýze stavu pokožky.