Praha,
15
Září
2014
|
00:00
Europe/Amsterdam

CEDEM 2014 se zaměří na vyhlídky evropské ekonomiky a jejich dopad na nemovitostní trh

CBRE je generálním partnerem 15. ročníku konference CEDEM 2014.

Ve dnech 23. až 24. září 2014 se v Praze ve Slovanském domě Na příkopě koná již 15. ročník odborné konference CEDEM CEE 2014 zaměřené na trh s nemovitostmi střední a východní Evropy.

Trh s nemovitostmi se ve střední a východní Evropě pomalu zotavuje a opatrný optimismus se šíří celou Evropou. Do mnoha evropských zemí se vrací hospodářský růst, euro krize ustoupila, určitá nejistota ale stále přetrvává. Jak se budou chovat investoři a budou ochotni podstoupit na trhu větší rizika? Budou investiční trhy na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku zase vykazovat likviditu? Je udržitelný boom kancelářského developmentu? Letošní rok bude konference CEDEM CEE 2014 řešit ty nejtěžší otázky, se kterými se region potýká. Na největším mezinárodním setkání realitních investorů, developerů, finančníků a profesionálů v oblasti realit ve střední Evropě promluví výrazné osobnosti, které budou společně definovat vyhlídky evropské ekonomiky a jejich dopad na nemovitostní trh. Pořadatelem konference je vydavatelství Robersts Publishing Media Group.

Společnost CBRE je generálním partnerem. Na konferenci vystoupí Richard Curran, Managing Director CBRE Česká republika, Jeff Alson, Head of Capital Markets CBRE Česká republika, Mike Atwell, Senior Director CEE Capital Markets společnosti CBRE Polsko a Jos Tromp Head of CEE Research & Consulting CBRE.

Jednou z klíčových prezentací konference je přednáška Jose Trompa, který se zaměří na perspektivu, co můžeme očekávat od trhů střední a východní Evropy, pokud jde o růst nájmů a celkových výnosů. Téma dále naváže na situaci na východě, a jaká rizika negativního vývoje může tato situace zanechat na realitní trh ve střední Evropě.

O konferenci CEDEM
Mezinárodní konference o realitních investicích a developmentu ve Střední Evropě se koná letos po patnácté. Konference se zabývá současným i budoucím vývojem realitního trhu ve Střední Evropě. Více informací o konferenci najdete na webových stránkách http://cedem.cijjournal.com/.