Praha,
10
Únor
2016
|
14:20
Europe/Amsterdam

Chris Sheils a Peter Wojtusiak rozšíří tým Investment Properties CBRE

Shrnutí

CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, posiluje oddělení Investment Properties. Chris Sheils převezme funkci vedoucího týmu Investment Properties od 1. dubna a Peter Wojtusiak byl jmenován na pozici Associate Director Investment Properties společnosti CBRE.

Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE
Těší mě, že se Chris a Peter připojili k CBRE a posunou tak tým Investment Properties na vyšší úroveň. Věříme, že investiční trh v České republice zůstane i v nejbilžší době silný a příchod zkušených a talentovaných lidí jako je Chris a Peter tento předpoklad jen podtrhuje. Chris a Peter jsou na realitním trhu, a tak i pro většinu našich klientů, známými a respektovanými osobnostmi. Jsem přesvědčen, že klienti a obchodní partneři uvítají jejich schopnosti a obchodní zkušenosti, které zároveň přispějí k našemu cíli, jímž je dosažení pozice lídra investičního poradenství na českém trhu.
Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE

Chris Sheils převezme od 1. dubna pozici vedoucího týmu Investment Properties společnosti CBRE. Do CBRE přichází ze společnosti Colliers International, kde působil posledních 5 let jako Director of CEE Investment Services a byl zodpovědný za rozvoj investic v České republice. Chris se podílel na řadě investičních a pozemkových transakcích v objemu cca 500 mil. EUR, zahrnujících aktiva napříč různými sektory trhu nemovitostí, z nichž většina byla uzavřena na tzv. off-market basis. Mezi léty 2014 a 2015 se podílel na třech z pěti největších kancelářských investičních transakcích v České republice, které v souhrnu dosáhly 25% podílu zprostředkovaných investičních transakcí do kancelářských nemovitostí. Chris má 15ti leté zkušenosti na evropských investičních trzích a je členem RICS.

 

 

 

Peter Wojtusiak byl jmenován Associate Director týmu Investment Properties společnosti CBRE. Do CBRE přichází z Chapman Taylor, kde pracoval vice než 7 let jako ředitel. Během své kariéry získal odbornou praxi v oblasti masterplanningu, retailových a kancelářských projektů a jeho zkušenosti a znalosti pokrývají celý životní cyklus vývoje projektu se specifickými odbornými znalostmi studií proveditelnosti a koncepčního designu, projektování a strategie a také design managementu. Peter studoval Urban Geography and Architecture na dvou předních australských univerzitách a získal titul MBA na University College of Estate Management v Readingu ve Velké Británii. Kromě své rodné angličtiny, hovoří plynně také česky a polsky.