Praha,
20
Leden
2014
|
00:00
Europe/Amsterdam

Developer Prologis staví logistické centrum pro DHL

Developer industriálních nemovitostí Prologis, zahájil v říjnu výstavbu nového logistického centra o velikosti 22 500 m2 v Prologis Parku Prague D1 West. Moderní skladové prostory staví pro klienta DHL Supply Chain a jejich předání je plánováno na Q1/2014. Transakci zprostředkoval průmyslový tým CBRE, který byl exkluzivně pověřen přímým marketingem parku s cílem nalézt vhodného nájemce pro novou výstavbu.

DHL

DHL Supply Chain je přední světová logistiká společnost, která pokrývá více než 220 zemí a teritorií na celém světě. V Prologis Parku Prague D1 plánuje otevřít distribuční centrum pro mezinárodní společnost Mattel, světového lídra hračkářského průmyslu.

Prologis Park Prague D1(D1 West & D1 East) se nachází u dálnice D1 v těsné blízkosti Pražského okruhu. Lokalita je vzdálená přibližně 11 minut od centra Prahy a 2 hodiny od města Brna. Moderní prostory jsou vhodné pro skladování či lehkou výrobu, rovněž je možná úprava na přání klienta. Výhodou parku je dopravní obslužnost MHD z Chodova. Sklady jsou dobře viditelné z dálnice. Venkovní plocha je dostatečně velká pro možnou manipulaci s nákladními vozidly a pro parkování.